Wiotki brzuch po ciąży

Wiotki brzuch Wrocław
Wraz z upływem czasu skóra traci swoje naturalne rusztowanie, wiotczeje, staje się mało elastyczna. Zmiany te widoczne są na twarzy jak i na ciele, dotyczą one nie tylko osób dojrzałych. Problem wiotkości pojawia się także u osób młodych, mogą mieć na niego wpływ uwarunkowania genetyczne, może być on spowodowany także znaczną utratą wagi.

Po ciąży wiotkość skóry, zwłaszcza w okolicy brzucha, pojawia się u wielu młodych kobiet.

Wiotki brzuch po ciąży Wrocław

Ciąża sprawia, że zawarte w skórze włókna kolagenu i elastyny rozciągają się, przez co ciało traci swoją jędrność. Wiotki brzuch staje się wtedy źródłem kompleksu. Ćwiczenia i dieta mogą wzmocnić mięśnie, ale nie wpłyną na poprawę jędrności skóry, nie spowodują likwidacji wiotkości brzucha.
Leczenie wiotkości skóry stanowi wyzwanie dla lekarzy, najczęściej pacjentom proponuje się zabieg chirurgiczny. Doskonałą nieinwazyjną alternatywę stanowią natomiast zabiegi z użyciem nowoczesnych technik i innowacyjnych technologii. Wiotki brzuch po ciąży nie musi już stanowić problemu!

Wiotki brzuch – efekty zabiegów

ThermageNXT_przedThermageNXT_po

zabieg thermage brzuch przedzabieg thermage brzuch po

brzuch nici liftingujące

ultraformer przedultraformer po

Proponowane przez nas zabiegi to doskonała terapia dla osób z widocznym spadkiem napięcia skóry oraz widocznymi śladami wiotkości skóry ciała. Zabiegi sprawdzają się także w przypadku wiotkości skóry brzucha.

  • Ultraformer III – nieinwazyjny zabieg liftingujący wiotką skórę – więcej Tutaj
  • Accent Prime – nieinwazyjny zabieg wyszczuplający i/lub ujędrniający – więcej Tutaj
  • Attiva – nowoczesny termolifting – więcej Tutaj
  • Thermage – nieinwazyjny lifting – więcej Tutaj
  • Nici liftingujące – więcej Tutaj

Twoja skóra straciła jędrność? Twoim problemem jest wiotki brzuch po ciąży?

Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację lub zabieg likwidujący wiotkość brzucha!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 

Nasza oferta

PROSTROLANE INNER-B

Peptydowa terapia ciała

odmładzanie

Usuwanie blizn

Laser, terapia LED i głębokie złuszczanie

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl