Trądzik różowaty

Trądzik różowaty Wrocław

Trądzik różowaty, czyli Rosacea, to przewlekłe i pojawiające się dość często schorzenie skórne, występujące zazwyczaj na twarzy. Choroba ta rozpoczyna się zwykle niepozornie od pojawiania się częstych „rumieńców” na twarzy. Objawy te są przez większość ludzi lekceważone, nie zdają sobie oni sprawy z konieczności leczenia i zasięgnięcia w tej kwestii opinii dermatologa. Okresowo nawracające rumieńce, zaczerwienienie twarzy oraz poszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje) są fazą początkowych objawów trądziku różowatego. Nieleczony trądzik różowaty stopniowo przechodzi w kolejne, coraz to bardziej zaawansowane fazy, przybierające na skórze postać krostek i grudek, którym towarzyszyć może nawet przerost podskórnej tkanki łącznej i gruczołów łojowych.

 

Profilaktyka trądziku różowatego polega na leczeniu pierwszych oznak, czyli zamykaniu popękanych naczynek, które zaczynają się pojawiać. Proponujemy Państwu terapię z wykorzystaniem lasera Cutera Exel V – najnowocześniejszego urządzenia tego typu. Więcej informacji o zamykaniu popękanych naczynek, terapii trądziku różowatego i laserze CuteraTutaj.

 

trądzik różowaty laser Cutera

efekty leczenia

 

Masz pytania? Zadzwoń, napisz lub umów się na konsultację w sprawie leczenia trądziku różowatego we Wrocławiu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 

Nasza oferta

leczenie naczyń krwionośnych

Zamykanie naczynek

Likwidacja teleangiektazji, rumienia

UNIVERSKIN – SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA SKÓRY

Twoja skóra – Twoja formuła!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl