powrót do oferty

Dermatologia Ogólna

Lampa LED

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn.

Chcesz, by Twoja skóra stawała się coraz młodsza i wyglądała coraz lepiej? Regularnie korzystaj z lampy i łóżka LED. Urządzenia potęgują i podtrzymują efekty innych terapii. Nieoceniane przy skracaniu czasu rekonwalescencji po inwazyjnych zabiegach. Niezastąpione  w leczeniu oparzeń i blizn.

Światło lampy LED stymuluje mechanizmy regeneracji komórek ciała. Posiada niezwykły wpływ na metabolizm komórkowy, ponieważ przyspiesza proces naprawy uszkodzonych tkanek. Przywraca młodzieńczy, wypoczęty wygląd i eliminuje niedoskonałości w naturalny sposób, bez żadnych skutków ubocznych.

Uzyskaliśmy niezwykłe efekty m. in. w redukcji blizn i rozstępów. Terapia światłem LED  pobudza istniejące blizny do przebudowy.

LED Triwings oraz łóżko LED są używane m.in. w dermatologii estetycznej, dermatologii ogólnej, chirurgii, kardiologii, neurologii, pulmonologii, ginekologii, proktologii, otolaryngologii, stomatologii i w praktyce sportu

„Dla mnie, jako lekarza – obecna technologia LED wniosła przełom w leczeniu rozstępów, oparzeń i blizn. Zwiększyła możliwości terapeutyczne w leczeniu schorzeń dermatologicznych – czasu gojenia, wyciszania stanów zapalnych i pobudzania komórek do regeneracji.”

dr Michał Kaniowski

led-2

Wskazania

 • świeże rany – przyśpieszenie procesów gojenia – możliwość naświetlania tuż po operacji i inwazyjnych zabiegach
 • rozstępy stare i nowe, białe i czerwone
 • blizny
 • oparzenia
 • anti-aging  (odmładzanie i ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek)
 • wypadanie włosów i wspomaganie ich odrastania
 • opryszczka, bielactwo, łuszczyca
 • trądzik zwykły, trądzik różowaty
 • zapalenie skóry, eczema
 • cellulit – leczenie miejscowe skórki pomarańczowej
 • zmiany pigmentacyjne i naczyniowe
 • działanie przeciwbólowe np rwa kulszowa, bóle reumatyczne i pourazowe
 • relaksacja – zarządzanie stresem
 • PDT – terapia fotodynamiczna
 • przeciwdepresyjne działanie światła LED
 • Before-Poparzenia
  After-Poparzenia
  PrzedPoparzeniaPO

Czas leczenia

Terapia LED obejmuje zwykle serię zabiegów od dwóch (przy stanach zapalnych) do 20 (przy terapii leczenia rozstępów). Zabieg może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od wskazania, doboru światła i długości fali.

 Przebieg zabiegu lampą LED

Lampa LED emituje fale pobudzające regenerację komórek ciała, co w konsekwencji ma pozytywny wpływ na proces naprawy uszkodzonych tkanek. W efekcie rozstępy stopniowo zanikają, a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

Metoda przywraca jędrność i elastyczność skóry i zapewnia repigmentację. Usuwa białe smugi, które zwykle pozostawały po likwidacji rozstępów. Co najważniejsze, po zabiegu likwidacji rozstępów lampą LED nie ma potrzeby rekonwalescencji.

Efekty

Terapia światłem LED wzmaga metabolizm komórkowy, zmniejsza ilość szkodliwych wolnych rodników, a co za tym idzie poprawia ukrwienie skóry i pobudza komórki do regeneracji. 

Zabieg nie niesie ryzyka poparzeń czy przegrzania skóry. Jest całkowicie bezpieczny.

Terapia LED – naświetlanie świeżej rany

terapia-led-naswietlanie-swiezej-rany-kaniowscy-dermapuls

Terapia LED – naświelanie – kontuzja nogi u sportowca

naswietlanie-led-kontuzja-kaniowscy-dermapuls

Masz pytania – zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie terapii światłem LED.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powiększanie ust wpływa także na ich odpowiednie nawilżenie. Najistotniejsze to zachowanie proporcji w stosunku do całej twarzy.

Inne z tej kategorii

ŁUSZCZYCA

Przewlekła choroba skóry

SEBACIA – NOWOŚĆ!

Nowoczesna terapia trądziku

Acnelan – nowość w leczeniu trądziku

Terapia skóry trądzikowej i łojotokowej.

profesjonalne kosmetyki

Pielęgnacja skóry

Zdrowa skóra to piękna skóra

Dermatoskopia

Diagnoza zmian na skórze

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl