Zabiegi

Zamykanie naczynek

Likwidacja teleangiektazji, rumienia

Laserowe zamykanie popękanych naczynek Wrocław

Czerwony kolor na twarzy wygląda dobrze tylko na ustach. Popękane naczynka krwionośne, które trzeba ukrywać pod grubą warstwą makijażu to oznaka choroby skóry, jest to problem, którego pomożemy Ci się pozbyć.

Proponujemy leczenie wszelkiego rodzaju zmian naczyniowych przy pomocy nowoczesnego lasera Cutera.

Laser Cutera – laserowe zamykanie naczynek

Rozwiązaniem problemu popękanych naczynek jest terapia najnowocześniejszym na rynku laserem Cutera, który zapewnia  komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. Urządzenie dostosuje się  do indywidualnych potrzeb pacjenta, dzięki czemu możliwe jest leczenie wszystkich zmian naczyniowych i przebarwień skóry –  od powierzchownych uszkodzeń naczyń po głębokie blizny.

naczynka

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg likwidujący problemy związane z  rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi (tzw. pajączki), a także leczeniem i likwidacją rumienia, który może okazać się pierwszym objawem trądziku różowatego.

 

Teleangiektazje to wszystkie naczynia leżące bezpośrednio pod skórą i przez nią prześwitujące. W zależności od unaczynienia przyjmują barwę czerwonawą ( unaczynienia tętnicze) lub sinoniebieskawą (unaczynienie żylne).

Trądzik różowaty to przewlekłe i pojawiające się dość często schorzenie skórne, występujące najczęściej na twarzy, ale również na szyi i dekolcie. Choroba rozpoczyna się zwykle niepozornie od pojawiania się częstych zmian rumieniowych, a objawy te są przez większość pacjentów lekceważone. Okresowo nawracający rumień, zaczerwienienie twarzy oraz poszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje) przechodzą po latach w fazę grudkowo-krostkową, której towarzyszyć może nawet przerost podskórnej tkanki łącznej i gruczołów łojowych. Etiologia trądziku różowatego wciąż nie jest jasna. Uznanym naukowo jest fakt, iż ma tu miejsce zaburzenie regulacji przepływu krwi w układzie naczyń krwionośnych oraz twarzowym układzie regulującym. Zaburzenie to połączone jest z podwyższoną przenikalnością ścian naczyń i nawet czterokrotnie wyższą prędkością przepływu krwi. Z tego względu na skórze powstają trwałe rumienie z rozszerzeniem naczyń krwionośnych oraz zaburzeniami przepływu w małych i większych żyłach, i naczyniach limfatycznych. W następstwie wspomnianych procesów dotknięty zaburzeniem obszar naczyniowy jest w niewystarczającym stopniu zaopatrywany w tlen, a to z kolei wyjaśnia tworzenie się grudek, krostek i reakcje ziarniakowe.

Profilaktyka trądzika różowatego polega na leczeniu pierwszych oznak, czyli zamykaniu naczynek, które zaczynają się pojawiać.

Lekarz specjalista określi, z czego wynika Twój problem.

Zrzut ekranu 2015-11-03 o 15.41.06

Rumień twarzy

Rumień twarzy w kształcie motyla jest często objawem poważnej choroby tkanki łącznej – tocznia rumieniowatego, której zmiany mogą sięgnąć nawet narządów wewnętrznych. Jednym z objawów choroby jest silna nadwrażliwość na światło. Nie należy wówczas wykonywać zabiegów laserowych. Dlatego tak ważne jest, by diagnostykę wykonał specjalista dermatolog.

Uszkodzone naczynka, tzw. pajączki

Coraz więcej kobiet i mężczyzn skarży się także na popękane naczynka na nogach lub twarzy (skrzydełka nosa, policzki). Mogą wyglądać jak drobne linie, „drzewka”, „pajączki”, w kolorze czerwonym lub fioletowo – niebieskim.

 

W leczeniu wszelkich zmian naczyniowych polecamy terapię – laserowe zamykanie naczynek laserem Cutera.

Masz pytania – zadzwoń lub zapisz się na zabieg.

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie laserowego zamykania naczynek.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Diagnostyka dermatologiczna i usuwanie znamion jest działaniem z zakresu profilaktyki czerniaka.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl