powrót do oferty

Dietetyka

Wizyta

Czego się możesz spodziewać?

Dietetyk Wrocław

Zbędne kilogramy to nie tylko obciążenie dla Twojej sylwetki, ale także gorszy stan skóry, samopoczucia i gorsze funkcjonowanie całego organizmu. Wizyta u dietetyka pozwoli Ci dowiedzieć się jak odżywiać się lepiej, mądrzej i zdrowiej.

Dietetyka jest dziedziną, o której wiele napisano i powiedziano. Samodzielnie trudno wybrać, co jest prawdą, co fałszem w tych doniesieniach.

W naszej Klinice doświadczony lekarz internista-dietetyk po szczegółowym wywiadzie i badaniu określi, jaki sposób żywienia będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Rekomendujemy także wykonanie testów Food Detective lub MRT na nietolerancje pokarmowe. Czasem wystarczy tylko odstawić pokarmy, które Ci szkodzą, by powrócić do prawidłowej wagi.

W Klinice Kaniowscy doświadczona specjalistka dr Justyna Jakimiuk pomoże Ci znaleźć drogę do szczupłej sylwetki i zdrowej skóry, a w efekcie lepszego samopoczucia.

Masz pytania? Zadzwoń!

Umów się na wizytę lub konsultację z dietetykiem.

 

 

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Laser Discovery Pico pracuje w najnowocześniejszej technologii pikosekundowej. Doskonale radzi sobie z usuwaniem przebarwień, melazmy, tatuaży. Dzięki końcówce frakcyjnej otworzył nowe możliwości skutecznego i bardzo bezpiecznego usuwania rozstępów.

Inne z tej kategorii

test MRT

Test MRT

Szczegółowy test na nietolerancje pokarmowe

program LEAP

Program LEAP

Kiedy jedzenie pomaga…

Nietolerancje pokarmowe

Kiedy jedzenie szkodzi…

Food Detective

Podstawowy test na nietolerancje pokarmowe

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl