Aktualności

VASCULIFE

Kompleksowe i precyzyjne leczenie żylaków

Nowoczesne, rewolucyjne urządzenie służące do laserowego usuwania żylaków.

 

Usuwanie żylaków Wrocław

 

Szacuje się, że problem żylaków kończyn dolnych dotyka co czwartego Polaka.

Żylaki to chorobowo zmienione żyły układu powierzchniowego. Na obszarze nóg objawiają się w postaci niebieskawych zgrubień i uwypukleń, często o krętym przebiegu. W początkowym stadium żylaki są niebolesne i stanowią głównie problem estetyczny. Nieleczone mogą prowadzić do rozwoju niebezpiecznej przewlekłej niewydolności żylnej.

 

VascuLifema za zadanie zamknięcie żyły, w której dochodzi do zatrzymania krwi, powodującej tworzenie żylaków. Dzięki terapii usuwamy widoczny problem, jak również przyczynę jego powstania.

 

Unikalny system sterowania mechanicznego oraz dioda laserowa emitująca najbardziej optymalną długości fali 1470 nm, pozwalają na kompleksowe i precyzyjne leczenie żył odpiszczelowych wielkich i małych (GSV, SSV) przy znieczuleniu miejscowym i minimalnej inwazyjności.

 

System VascuLife umożliwia precyzyjną i równomierną emisję lasera, zamykając naczynia żylne . Lekarz może monitorować przebieg zamykania żylaków, regulując tempo wykonywania i postęp zabiegu.

 

To inteligentny, zrobotyzowany system, który pozwala na dostosowanie optymalnych parametrów zabiegowych, zwiększając tym samym szybkość i jakość przeprowadzanej procedury.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU USUWANIA ŻYLAKÓW

 

→  niewydolne pnie żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej, dające objawy żylaków przyśrodkowej strony goleni

 

ZALETY ZABIEGU VascuLife

 

wyjątkowa skuteczność i komfort zabiegu

znacznie skrócony czas zabiegu

mniejsze zasinienie po zabiegu – minimalna inwazyjność

krótszy okres rekonwalescencji – szybki powrót do codziennych aktywności

zminimalizowane ryzyko nawrotów

robotyczny system pull-back zapewnia pełne bezpieczeństwo i sprawność procedury

 

EFEKTY ZABIEGU USUWANIA ŻYLAKÓW

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, w wyniku zamknięcie chorobowo zmienionych żył. Na finalny efekt należy poczekać około 2-3 tygodnie, kiedy znikną ewentualne miejscowe obrzęki. To moment, w którym możemy cieszyć się pięknymi, a co najważniejsze zdrowymi nogami.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA ŻYLAKÓW

 

Zabieg poprzedza konsultacja z chirurgiem. Na wizytę należy zabrać aktualne badanie USG żył. Jeżeli będzie potrzeba wykonania dodatkowych badań, lekarz je zleci.

Przed zabiegiem zaleca się spożycie odpowiedniej ilości wody, aby organizm był nawodniony. Nie ma potrzeby  bycia na czczo.

 

PRZEBIEG ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA ŻYLAKÓW

 

Przed rozpoczęciem procedury pacjent zostaje znieczulony. Stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Zabieg laserowego usuwania żylaków przeprowadzamy jest przy stałej kontroli USG. Lekarz wprowadza do żyły światłowód, który wysuwany jest z jednoczesną emisją lasera – w ten sposób dochodzi do obkurczenia i zamknięcia chorobowo zmienionej żyły.

 

Bezpośrednio po zabiegu pacjent musi założyć specjalne pończochy uciskowe, w tym dniu zalecana jest umiarkowana aktywność fizyczna. Następnego dnia można powrócić do normalnej aktywności, o ile nie łączy się ona z dużym wysiłkiem.

 

PRZECIWWSKAZANIA

– ciąża, okres karmienia piersią

– zaawansowana miażdżyca kończyn dolnych

– zakrzepica

– niedrożność żył głębokich

– niewyrównane zaburzenia metaboliczne

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg laserowego usuwania żylaków we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszego organizmu. Z czasem organizm produkuje go coraz mniej co na twarzy objawia się m.in. utratą objętości i owalu twarzy. Zabiegi wolumetryczne z wykorzystaniem produktów na bazie kwasu hialuronowego przywracają właściwe proporcje twarzy i widoczne ją odmładzają.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl