powrót do oferty

Dermatochirurgia

Usuwanie zmian skórnych

Jak rozpoznać niebezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko poważnej choroby?

Usuwanie znamion Wrocław

Zmiany skórne powinien systematycznie oglądać dermatolog. Oceni wtedy, co jest tylko defektem kosmetycznym, a co kwalifikuje się do natychmiastowego usunięcia.

 

Usuwamy wszelkiego rodzaju zmiany skórne, od znamion łagodnych po złośliwe, z wykorzystaniem klasycznej chirurgii, laseroterapii, elektrokoagulacji, radiofrekwencji i krioterapii.

 

Usuwamy:

⇒ włókniaki

⇒ brodawki łojotokowe

⇒ znamiona barwnikowe (pieprzyki)

⇒ znamiona skórne

⇒ kaszaki

⇒ tłuszczaki

⇒ nowotwory skóry: czerniak, rak podstawnokomórkowy, rak kolczystokomórkowy

⇒ i inne

 

Usuwanie znamion to zabieg pozwalający pozbyć się różnego rodzaju plamek, pieprzyków, przebarwień itp. Mogą to być zarówno nieszkodliwe zmiany skórne, jak również takie, które powinno się bacznie obserwować.

 

Nigdy nie zwlekaj z diagnostyką i usunięciem podejrzanej zmiany skórnej. Błędny pogląd „lepiej nie ruszać”  powoduje narażenie zdrowia, a czasem życia pacjenta.

 

Jeśli masz zmianę, która się utrzymuje i powiększa latami, i  delikatnie krwawi – nie wahaj się. Przyjdź ją zdiagnozować!

 

Przebieg zabiegu – usuwanie znamion

 

Przed zabiegiem usuwania znamion pacjent powinien zgłosić się do lekarza dermatologa, który określi rodzaj zmiany skórnej i dobierze odpowiednią metodę.

Zmiany zakwalifikowane do zabiegu niechirurgicznego można usunąć od razu, podczas pierwszej wizyty. Pozostałe będą usuwane przez lekarza w znieczuleniu miejscowym. Po wycięciu znamienia zakładane są szwy, a wycinek kierowany jest do badania histopatologicznego.

Szwy ściągane są między 7 a 14 dniem po zabiegu. Na wynik badania czeka się od dwóch do trzech tygodni.

 

Efekty – nasi lekarze starają się tak wykonać zabieg, aby pozostał jak najmniejszy ślad. Ostateczny efekt zależy od indywidualnych zdolności regeneracyjnych skóry.

 

W naszej Klinice proponujemy terapię LED, która znacznie przyśpiesza proces gojenia.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie usuwania znamion.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Desirial to pierwsza na świecie linia produktów na bazie kwasu hialuronowego dedykowana specjalnie miejscom intymnym.

Inne z tej kategorii

usuwanie pajaczkow

Skleroterapia

Leczenie żylaków, obliteracja, ostrzykiwanie żylaków

Dermatoskopia

Diagnoza zmian na skórze

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl