powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Usuwanie tatuażu Wrocław

Laser Discovery Pico

Laserowe usuwanie tatuażu Wrocław

usuwanie-tatuazu-dermapuls-discoverypico

 

TATUAŻ to znak graficzny czy kompozycja, która powstała na skórze w wyniku wstrzyknięcia pod nią, przy pomocy specjalnej igły, barwnika bądź barwników.

 

Mimo tego, że tatuaż nazywany jest trwałym czy permanentnym nie pozostanie on w niezmienionej formie przez całe życie. Związane jest to z procesami wymiany komórek skóry, wchłanianiem barwnika przez skórę oraz zmianami w jej strukturze (stopniowa utrata jędrności, wiotczenie) – które to mogą wpłynąć na zmianę wyglądu tatuażu.

 

Decyzję o wykonaniu tatuażu należy podjąć w pełni świadomie. Zdarza się jednak, że żałujemy swojej decyzji, ponieważ wykonaliśmy tatuaż pod wpływem chwilowego impulsu, trafiliśmy do nieodpowiedniego studia tatuażu i jego wygląd mija się z naszymi oczekiwaniami.

 

Laserowe usuwanie tatuażu we Wrocławiu? Już możliwe w Kaniowscy Dermapuls!

laser-discovery-pico

 

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcieliby skutecznie usunąć niechciany tatuaż!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów sprowadziliśmy do naszej Kliniki najnowsze urządzenie – pracujący w najnowocześniejszej technologii pikosekundowej laser Discovery Pico.

 

Usuwanie tatuażu jeszcze nigdy nie było takie proste! Laser Discovery Pico umożliwia skuteczne pozbycie się  różnokolorowych tatuaży. Niezwykła moc lasera, dwukrotnie większa niż w przypadku jakiegokolwiek innego pikosekundowego lasera stosowanego w medycynie, wpływa znacząco na poprawę efektywności zabiegów, zwiększając ich skuteczność w przypadku trudnych do usunięcia rodzajów tuszu do tatuażu.

Silny impuls laserowy (pikosekundowy) ukierunkowany jest prosto na pigment, rozbija jego cząsteczki, nie na granulki, jak w przypadku laserów Q-Switched, ale na bardzo drobny pył, który jest o wiele łatwiejszy do usunięcia z organizmu przez układ odpornościowy.

 

 

Efekty zabiegów – laserowe usuwanie tatuażu:

 

usuwanie-tatuazu-discovery-pico

usuwanie-tatuazy-discovery-pico-2usuwanie-tatuazu-discovery-pico-4

usuwanie-tatuazu-discovery-pico-3usuwanie-tatuazu-discovery-pico-1

Laserowe usuwanie tatuażu – pierwszy zabieg

 

  • Usunięcie tatuażu jest trwałe
  • Zastosowana technologia ultrakrótkich impulsów znacząco ogranicza efekt cieplny w tkankach, co wpływa na komfort zabiegu
  • Zabieg jest bezpieczny, zminimalizowane zostało ryzyko powstawania blizn oraz okres rekonwalescencji pozabiegowej

 

Masz pytania odnośnie laserowego usuwania tatuażu? Napisz lub zadzwoń do nas! Umów się na zabieg usuwanie tatuażu we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powinieneś dwa razy w roku badać znamiona barwnikowe tzw. „pieprzyki”. Chirurgiczne usunięcie znamion wraz z badaniem histopatologicznym to Państwa bezpieczeństwo. Znamion barwnikowych nie powinno się usuwać laserowo – badanie histopatologiczne jest niezbędne.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

SMART GRAFT – NOWOŚĆ!

Innowacyjny przeszczep włosów

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl