Zabiegi

Usuwanie cellulitu

Skuteczna terapia likwidacji tzw „pomarańczowej skórki”

Nie jesteś sama. Cellulit ma 85% kobiet.  Większość walczy z nim bezskutecznie. Bądź wyjątkiem. Działaj systematycznie i bezwzględnie.

Cellulit nie jest chorobą, ale powszechnym zjawiskiem. Jeśli chwycimy fałd skóry i pociągniemy zobaczymy, że wygląda jak pomarańczowa skórka. Defekt ten powstaje na skutek odkładania się toksyn w tkance tłuszczowej.  W zaawansowanej fazie cellulit nie tylko źle wygląda, ale potrafi sprawiać ból.

Problem ten trapi około 85 procent kobiet.  I to bez względu na tuszę czy wiek. Aby usunąć cellulit, warto sięgnąć po różnorodną broń: dietę, ćwiczenia, odpowiednie kosmetyki. Tyle, że nie zawsze to wystarczy.

Czasem jedynym wyjściem, by pozbyć się cellulitu są profesjonalne zabiegi. Dopiero konsekwentne połączenie wszystkich elementów daje zadowalający efekt w postaci jędrnej, gładkiej skóry.

Do znanych i cenionych działań wspomagających zmagania z cellulitem należy:

Metody te poprawiają kondycję skóry, wymagają powtarzania. Dla zwiększenia ich skuteczności wskazane jest stosowanie diety.

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie usuwania cellulitu.

 

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Medycyna estetyczna to holistyczne podejście do zdrowia i urody, łączące konsultacje z różnych dziedzin medycyny, proponujące pacjentowi działania i zabiegi mające przynieść poprawę jakości życia związanej ze zdrowiem i urodą.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl