Zabiegi

Usuwanie blizn

Laser, terapia LED i głębokie złuszczanie

Usuwanie blizn Wrocław.

 

Blizna jest trwałą zmianą na skórze, ale to nie znaczy, że trzeba się godzić by Cię szpeciła. Współczesna medycyna ma wiele sposobów, by się ich pozbyć lub przynajmniej uczynić blizny mniej widocznymi.

Specjalizujemy się w leczeniu wszelkiego rodzaju blizn: potrądzikowych, zanikowych, po oparzeniowych, bliznowców, koloidów. Proponujemy nowoczesne leczenie oparzeń i ran z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń takich jak: łóżko LED, karboksyterapia, terapia osoczem Regeneris.

Stosujemy autorskie programy leczenia i usuwania blizn.

Usuwanie blizn może być wykonane na kilka sposobów. Dobór metody zależy od wielkości, głębokości, koloru oraz czasu powstania blizny.

Lekarz podczas diagnozy, dobiera odpowiednią metodę usuwania blizn

Najskuteczniejsza jest terapia łączona z wykorzystaniem lampy LED, która daje świetne rezultaty w leczeniu blizn, regeneracji i odmłodzeniu skóry.

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg we Wrocławiu.

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie usuwanie blizn.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Skuteczne usuwanie tatuażu we Wrocławiu jest już możliwe dzięki naszemu innowacyjnemu urządzeniu – laserowi Discovery Pico.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

TEOSYAL® RHA

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

BRUKSIZM

Terapia toksyną botulinową

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl