Zabiegi

ULTRAFORMER III – REWOLUCJA W LIFTINGU CIAŁA I TWARZY

Najnowocześniejsza technologia HIFU

ULTRAFORMER III – nieinwazyjny lifting ciała i twarzy

ultraformer III

W miarę upływu czasu skóra traci naturalne rusztowanie, staje się mniej elastyczna, wiotczeje. Zmiany te, widoczne na twarzy i ciele, dotyczą jednak nie tylko osób dojrzałych. Problem wiotkości pojawia się także u osób młodych i  może być spowodowany znaczną utratą masy ciała lub mają na niego wpływ uwarunkowania genetyczne. Wiotkość skóry pojawia się również u wielu kobiet po ciąży, problem dotyczy wtedy najczęściej okolicy brzucha.

 

Leczenie wiotkości skóry stanowi wyzwanie dla lekarzy, najczęściej pacjentom proponuje się zabieg chirurgiczny. Doskonałą nieinwazyjną alternatywę stanowi natomiast zabieg z użyciem innowacyjnego urządzenia Ultraformer III.

 

DLACZEGO ULTRAFORMER III? ultraformer III sprzęt front

 

Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej – HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Podczas zabiegu dochodzi do podgrzania wybranych partii skóry, co powoduje obkurczanie tkanki. Dodatkowo dzięki kontrolowanemu prowokowaniu mikrouszkodzeń, komórki rozpoczynają regenerację i produkcję nowego kolagenu.

W wyniku terapii możemy uzyskać efekt liftingu i odmłodzenia niemal każdej okolicy ciała.

Dzięki  zabiegowi Ultraformer możliwe jest pozbycie się zwiotczałej skóry nawet z najbardziej problematycznych miejsc takich, jak np. obszar nad kolanami, obszar wewnętrznej strony ud, ramion.

Oprócz wyraźnego ujędrnienia skóry w wyniku zabiegu dochodzi także do wyszczuplenia i wymodelowania miejsca poddawanego terapii!

 

OBSZARY PODDAWANE ZABIEGOM

 

ultraformer-zabieg-twarz
Ultraformer-zabieg-na-ciało

PRZEBIEG ZABIEGU

 

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której omówione są oczekiwania pacjenta oraz ustalany jest schemat terapii. Osoba wykonująca zabieg dokonuje oceny obszaru zabiegowego i dobrana zostaje odpowiednia końcówka przetwornika. Dostępne głowice zabiegowe – 9mm, 6mm, 4,5mm, 3mm i 1,5mm – dobierane są w zależności od warunków anatomicznych okolicy ciała i oczekiwanego efektu (np. drobne zmarszczki – przetwornik 1,5mm, wiotki brzuch – przetwornik 9mm).

ultraformer III - końcówka 1 (2)

U osób bardzo wrażliwych, na godzinę przed zabiegiem, stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci maści. Bezpośrednio przed procedurą skóra w obszarze zabiegowym zostaje oczyszczona i zostaje na nią nałożony żel zabiegowy. Terapia polega na wielokrotnym przykładaniu do ciała głowicy zabiegowej emitującej zogniskowaną falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkankę na różnych głębokościach. Pacjent odczuwa delikatne ukłucia i rozchodzące się ciepło.

 

ultraformer- końcówka-zabiegowaultraformer III - zabieg

Zaraz po zakończeniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona, ten stan może utrzymywać się przez ok. 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

 

ZABIEG ULTRAFORMER III STOSUJE SIĘ W PRZYPADKU:

 

  • drobnych i głębokich zmarszczek
  • obniżenia linii brwi
  • obwisłych policzków
  • podwójnego podbródek
  • wiotkiej skóry szyi, dekoltu
  • wiotkości skóry brzucha (np. po ciąży)
  • wiotkości skóry wewnętrznej strony ud, ramion
  • braku jędrności skóry nad kolanami
  • innych okolic ciała wymagających ujędrnienia
  • profilaktyki, np. o okresie redukcji wagi, aby zapobiec wiotkości skóry

 

ULTRAFORMER III – WYJĄTKOWE EFEKTY LECZNICZE

 

Terapia przynosi spektakularne efekty liftingu ciała i twarzy, które widoczne są już po jednym zabiegu. Efekty dodatkowo narastają z czasem.

 

Wiotkość skóry brzucha po ciąży

ultraformer przedultraformer po

 

ultraformer III - efekty-zabiegu-2

ultraformer III - efekty-zabiegu 3

ultraformer III - efekty-zabiegu 1

ultraformer III - efekty-zabiegu 4

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas.

Umów się na konsultację i zabieg Ultraformer III we Wrocławiu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

LipoLife 3G pozwala na jednoczesne usunięcie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry w okolicy poddawanej zabiegowi.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl