powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

Boisz się zbyt drastycznych zabiegów? Chcesz wyglądać lepiej?  Ulthera jest dla Ciebie. Energia ultradźwięków to najlepszy sposób bezinwazyjnego liftingu.

Ulthera daje efekt liftingu skóry zbliżony do metod chirurgicznych, jednak jest to zabieg  nieinwazyjny. Urządzenie wyposażone jest w ekran USG, dzięki czemu precyzja  i bezpieczeństwo zabiegu jest większe.

Ulthera  zmniejsza wiotkość skóry, redukuje tzw. nawisy skórne. W przypadku zabiegu na okolice oczu pozwala na znaczne uniesienie linii brwi dzięki czemu twarz nabiera młodszego, świeżego wyglądu.

Zabieg można wykonać także na obszarze: policzków, linii żuchwy, podbródka, w celu podniesienia i zwiększenia napięcia skóry. Wpływa to wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi. Modelowanie twarzy z zastosowaniem terapii Ulthera ™ jest wyjątkowo precyzyjne, a odmłodzenie skóry spektakularne.

Zasada działania – Ulthera

Skoncentrowana energia ultradźwięków dostarczana jest głęboko pod powierzchnię skóry. Dochodzi tam do punktowej koagulacji tkanki, następnie rozpoczyna się proces regeneracji. W efekcie skóra staje się młodsza, gęstsza, bardziej napięta. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu.

Podczas zabiegu zewnętrzne partie skóry pozostają nietknięte, a głębsze warstwy poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki temu zaraz po zabiegu można wrócić do codziennego życia.

Bezpieczeństwo

Ulthera posiada certyfikat FDA „de novo”. Oznacza, że system jest niepowtarzalny i daje gwarancję bezpieczeństwa. Ulthera ™ posiada też European Certificate of Conformance (CE Mark) oraz certyfikat Health Canada. Ulthera jest zaakceptowaną przez agencję  FDA procedurą nieinwazyjnego unoszenia  brwi, szyi,  podbródka, dekoltu.

Wskazania

  • lifting twarzy
  • nadmiar skóry górnej powieki
  • opadające powieki
  • obniżone brwi
  • opadająca skóra policzków
  • głębokie fałdy nosowo – wargowe
  • opadający, zwiotczały podbródek
  • zanik linii żuchwy
  • opadające kąciki ust
  • regeneracja skóry szyi i dekoltu

Efekty zabiegu – Ulthera

Jeden zabieg wystarczy, aby osiągnąć zadowalający rezultat.  Efekt liftingu i napięcia skóry  jest widoczny tuż po zabiegu, a w ciągu kolejnych 90 dni się pogłębia. Tyle czasu potrzeba, aby nastąpiła produkcja nowego kolagenu.

Po zabiegu – Ulthera

Po zabiegu można wrócić to pełnej aktywności. Ewentualne skutki uboczne to łagodny rumień, utrzymujący się najwyżej do dwóch godzin, czasem niewielki obrzęk.  Przez kilka dni skóra może być wrażliwsza i bardziej czuła na dotyk.

Efekty zabiegu Ulthera – oczy

Efekty zabiegu Ulthera – twarz

Efekty zabiegu Ulthera – szyja

Efekty zabiegów Ulthera – dekolt

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie zabiegu Ulthera.

 

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

SmartGraft to najnowsza metoda przeszczepu włosów, przynosząca doskonałe, naturalne rezultaty estetyczne.

Inne z tej kategorii

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

laser Cutera

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

Lampa LED

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn.

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl