Zabiegi

TEOSYAL® RHA

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

Nowa linia preparatów dedykowanych najbardziej mimicznym obszarom twarzy

 

 

Twarz nieustannie „pracuje”, a kluczową rolę w tym procesie odgrywa skóra – rozciąga się i marszczy zależnie od ruchów mięśni twarzy, nawet tych drobnych, aby wiernie oddać emocje. Z czasem skóra staje się bardziej sucha, cienka i delikatna, a jej elastyczność się zmniejsza. Przy każdym napięciu mięśni twarzy skóra się rozciąga, ale nie wraca już do punktu wyjścia. Ten naturalny objaw procesu starzenia widać najpierw na bardziej ruchomych obszarach twarzy.

 

Stworzony przez Laboratorium TEOXANE wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego TEOSYAL RHA można stosować w najbardziej ruchomych obszarach:

 

-> w okolicach ust, policzków, bruzd nosowo-wargowych, na czole, w obszarze kurzych łapek

 

Wszystkie produkty z serii bazują na metodzie tzw. dynamicznej reologii – dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Oznacza to, że gdy się uśmiechamy, żel dostosowuje się do ruchu naszych ust, gdy mrużymy oczy – reaguje na mimikę w tym miejscu, umożliwiając pełną ekspresję.

 

Serię tworzą 4 preparaty na bazie kwasu hialuronowego, wśród których każdy dedykowany jest innego rodzaju problemom. Łączy je jedno – wyjątkowa sprężystość dostosowująca się do bogatej mimiki twarzy.

 


 

TEOSYAL RHA 1  Pierwsza pomoc na pierwsze zmarszczki

Pierwszym objawem starzejącej się skóry są zmarszczki mimiczne. Są to najbardziej powierzchowne zagłębienia w skórze, dzięki czemu – najłatwiej je zniwelować. Właśnie kurzym łapkom, drobnym zmarszczkom na szyi, dekolcie, czole czy skórze wokół ust dedykowany jest pierwszy preparat z serii.

 

TEOSYAL RHA 2  Metoda na średnie zmarszczki

Sprawdza się, gdy skórę pokrywają średnie zmarszczki (ok. 40 roku życia). Zastosowana w procesie produkcji rewolucyjna metoda sieciowania sprawia, że produkt naturalnie dostosowuje się do ruchów twarzy, nie powodując dyskomfortu ani guzków. Pozwala natychmiastowo zareagować na pojawiające się zmiany i przynosi bardzo dobre efekty estetyczne.

 

TEOSYAL RHA 3  Wygładzenie głębokich zmarszczek

To odpowiedź na problem głębokich zmarszczek, szczególnie: widocznych bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki czy wyraźnych zmarszczek od uśmiechu przy kącikach ust. Żel zawiera mocno usieciowany kwas hialuronowy oraz redukującą ból podczas zabiegu lidokainę.

 

TEOSYAL RHA 4  Modelowanie owalu twarzy

To mocno usieciowany preparat na bazie kwasu hialuronowego, który uzupełnia braki objętości, umożliwia niwelowanie „chomików„, odbudowanie struktury skóry na skroniach, w okolicy policzków i brody. Produkt unosi skórę, zapewniając komfort zachowania bogatej mimiki twarzy, pozwala na odtworzenie owalu twarzy i właściwego poziomu nawilżenia skóry.

 


 

TEOSYAL RHA to kwas hialuronowy, który nie zmienia naturalnej ekspresji twarzy. Produkty zostały stworzone w oparciu o opatentowaną technologię, która uwzględnia specyficzne wymagania ruchomych jej obszarów. Żel łagodnie wypełnia zmarszczki, zapewniając utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry i długotrwałą poprawę jej elastyczności. Twarz zyskuje naturalny, świeży, wypoczęty i młodszy wygląd.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg!

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Efekty tzw. nieinwazyjnych liftingów skóryThermage, Ulthera, Ultraformer, Utims – narastają w czasie. Jest to wynikiem naturalnych procesów zachodzących w czasie tj. odbudowy włókien kolagenowych, która trwa od 3-6 miesięcy.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl