Aktualności

MAKIJAŻ PERMANENTNY – TAFFY® Microblading® System

Innowacyjna technika mikropigmentacji brwi i kresek

makijaż-permanentny-brwi-taffy-www

Brwi są niezwykle istotnym elementem twarzy. Stanowią one oprawę oczu a ich kształt i kolor powinien harmonijnie współgrać ze wszystkimi jej elementami.
W następstwie złych nawyków kosmetycznych lub niektórych chorób może nastąpić utrata włosów w okolicy łuków brwiowych lub ich zaburzony wzrost.
W przypadku konieczności uzupełnienia brwi – zagęszczania, formowania lub ich rekonstrukcji doskonałą metodę stanowi metoda piórkowa TAFFY®. Jest to jedyna w swoim rodzaju chroniona prawem autorskim technologia pigmentacji brwi.
TAFFY® stosowana jest do pigmentacji brwi nie tylko u kobiet, ale i mężczyzn oraz dzieci, u których wystąpiła potrzeba rekonstrukcji włosów brwi.
Technika TAFFY® polega na rysowaniu w skórze włosków – jeden ruch-jeden włos – uzyskany w ten sposób pojedynczy „włos” wygląda jak naturalny, jest cienki i jednocześnie trwały.

 

sprzęt - makijaż- permanentny - Kopia

TAFFY® – doskonałe urządzenie umożliwiające precyzyjną pigmentację

PRECYZYJNA PIGMENTACJA

Najważniejszym elementem TAFFY® jest tzw. „PIÓRKO”. Jest to zespół płasko ułożonych i zespolonych igiełek, które dzięki opracowanej technologii, wprowadzają w skórę precyzyjnie określoną ilość pigmentu na właściwą głębokość. Ich opatentowana budowa pozwala na formowanie włosków w różnym kształcie, grubości i długości – adekwatnie do typu skóry, koloru farby pigmentowej, rodzaju włosków i zamierzonego efektu.

PRZEBIEG ZABIEGU
Pigmentacja metodą TAFFY® jest szybka – zabieg trwa ok. 40 min.
Na godzinę przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w postaci maści. Następnie dokonywany jest wstępny „rysunek” brwi – dobierany jest odpowiedni kształt (długość, szerokość) oraz ich kolor, pasujące do całej twarzy. Tak przygotowana okolica brwi poddawana jest pigmentacji – jednym ruchem piórka pigmentowany jest jeden włos.
Po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie oraz tkliwość. W kilka dni po, naskórek równomiernie się złuszcza a pigment stabilizuje się w tkance dając efekt pięknych włosków brwi. W tym czasie (przez 7-10 dni) okolicy brwi nie należy moczyć ani smarować tłustym kremem.
NATURALNY EFEKT
Metody tradycyjne, ze względu na technikę kropkowania, nie pozwalają na uzyskanie efektu włosków, a jedynie na ciemniejsze lub jaśniejsze plamy w konturze brwi.

makijaż-permanentny- taffy- zalety

Metoda piórkowa TAFFY® pozwala na uzyskanie naturalnego obrazu brwi. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany w zależności od potrzeb – od bardzo cienkiego do grubego.
Trwałość makijażu permanentnego wykonanego metodą TAFFY® – efekt utrzymuje się średnio ok. 2-4 lata.
„Włoski” wypigmentowane zachowują swoją subtelność kształtu przez cały okres jaśniejąc z czasem aż do zaniku. Ze względu na nieustające zmiany rysów twarzy okres 3-4 lat trwałości pigmentacji jest okresem optymalnym, aby za każdym razem wyglądał naturalnie i dodawał uroku.

EFEKTY ZABIEGU

makijaz-permanentny-wroclaw-metoda-piorkowa-kaniowski-dermapulsmakijaz-permanentny-wroclaw-metoda-piorkowa-kaniowski-dermapuls2

makijaz-permanentny-wroclaw-metoda-piorkowa-kaniowski-dermapuls3

 

image description image description

image description image description

SAMSUNG SAMSUNG

 

makijaż-permanentny-brwi-taffy 6_przed makijaż-permanentny-brwi-taffy 6_po

 

ZALETY metody TAFFY®:

  • jedyna w swoim rodzaju chroniona prawem autorskim technologia pigmentacji włosów brwi
  • chronione prawem patentowym “piórka” – ich doskonały kształt i rodzaj materiału z jakiego są wykonane, stanowią o sukcesie prawidłowej pigmentacji: bez blizn, szybkie i bezproblemowe gojenie, bez niekontrolowanego rozlania się pigmentu w skórze
  • pigmenty posiadają wszelkie wymagane certyfikaty jakości UE
  • kolory wspaniale harmonizują ze skórą i naturalną barwą włosków brwi
  • możliwe jest zagęszczanie,formowanie lub pełna rekonstrukcja brwi we wszystkich naturalnych odcieniach

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Umów się na konsultację i zabieg makijażu permanentnego brwi Taffy we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Dzięki nowoczesnemu zabiegowi Vasculife zabieg laserowego usuwania żylaków jest minimalnie inwazyjny. Czas zabiegu jest znacznie skrócony a procedura przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl