powrót do bazy wiedzy

Baza wiedzy

Skuteczna walka z rozstępami – Discovery Pico!

Odkryj moc nowoczesnej technologii pikosekundowej!

Laser DISCOVERY PICO – Rewolucja w dziedzinie usuwania rozstępów!

 

 

Rozstępy to problem, który dotyka nie tylko młode mamy, związany jest także z nagłym przybieraniem na wadze, czy też jest pozostałością po okresie dorastania.

O innowacyjnym urządzeniu, które otwiera nowe możliwości w redukcji rozstępów – dr Michał Kaniowski.

 

Wywiad ukazał się w Anti-Aging wydaniu specjalnym magazynu Zwierciadło

 

 

Panie Doktorze, na czym polega wyjątkowość lasera Discovery Pico?

 

Jest to nowy i najsilniejszy w swojej klasie, medyczny laser pikosekundowy. Zastosowana w nim innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, zwiększa możliwości terapeutyczne i skuteczność leczenia. Laser umożliwia ponadto wszechstronną terapię skóry.

 

Co to znaczy?

 

Laserem Discovery Pico możemy skutecznie usuwać różnokolorowe tatuaże oraz makijaż permanentny. Ponadto zapewnia on kompleksową terapię skóry. To laser doskonały do zabiegów odmładzających, skutecznie pobudza bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność i prawidłową strukturę skóry, zapewniając jej zdrowy i młody wygląd.  Terapia spełnia oczekiwania pacjentów, zwłaszcza mężczyzn, umożliwiając podczas jednej sesji zabiegowej uzyskanie doskonałych efektów z minimalnym czasem rekonwalescencji.  Laser ten jest nr 1 w leczeniu zmian barwnikowych – plam posłonecznych, uporczywych przebarwień, trudnej w terapii melasmy, skutecznie redukuje blizny, otwiera także nowe możliwości leczenia, tak trudnego problemu, jakim są właśnie rozstępy.

 

Rozstępy to faktycznie problem wielu kobiet. Można zatem skutecznie je zlikwidować?

 

Laser wyposażony jest w soczewkę frakcyjną, dzięki której możemy w znacznym stopniu wpływać na poprawę struktury i kondycji skóry. Dzięki temu zyskaliśmy narzędzie do skutecznego leczenia rozstępów. Zabiegom możemy poddawać świeże zmiany, jak również te, które powstały na skórze w przeszłości. Ta innowacyjna technologia przynosi doskonałe efekty lecznicze przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych.

 

Czy terapia jest bezpieczna?

 

Tak. Laser i zastosowana w nim technologia wpływają na bezpieczeństwo zabiegów. Co ważne, wyeliminowane zostało ryzyko powstania przebarwień , które często towarzyszą terapii rozstępów w miejscach wrażliwych, takich jak wewnętrzna powierzchnia ud. Ponadto zabiegi nie wymagają znieczulenia, dla poprawy komfortu wystarcza chłodzenie skóry w obszarze zabiegowym.

 

Jak długo musimy czekać na efekty zabiegu?

 

Terapia wymaga kilku zabiegów wykonywanych w odstępach 4 tygodni. Skóra potrzebuje bowiem czasu, aby się przebudować. Pacjentki są bardzo zadowolone, efekty widzą już po pierwszym zabiegu.

Osobiście jestem pod wrażeniem uzyskiwanych rezultatów. Rozstępy zostają widocznie zredukowane, przybierają kolor zbliżony do koloru otaczającej je zdrowej skóry. Dla mnie zabiegi frakcyjne w technologii pikosekundowej są metodą niezastąpioną w leczeniu rozstępów, zarówno w monoterapii jak i terapii łączonej.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację lub zabieg usuwania rozstępów we Wrocławiu!

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Pielęgnacja domowa Universkin to nieodłączny element terapii gabinetowej, pozwalająca maksymalizować efekty zabiegów.

Inne z tej kategorii

ŁUSZCZYCA

Przewlekła choroba skóry

HIRSUTYZM

Niwelowanie nadmiernego owłosienia

ZADBAJ O SKÓRĘ PO LECIE!

Powakacyjna regeneracja ciała

ESTHECHOC

Czekolada na zdrowie!

OKOLICA OKA

Jak o nią dbać?

LATEM POSTAW NA WITAMINĘ C!

Ochrona i pielęgnacja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl