powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Profilaktyka przeciwstarzeniowa

Utrzymanie skóry w dobrej kondycji

Profilaktyka przeciwstarzeniowa Wrocław

 

Twoja skóra może starzeć się wolniej. Pomyśl o tym już teraz. Odwiedzaj systematycznie dermatologa i korzystaj z jego zaleceń.

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” to hasło, które bardzo często pojawia się na ustach lekarzy różnych specjalności. Nie jest ono obce również dermatologom, gdyż skóra jest naszym największym narządem, pełniącym szereg ważnych funkcji. Powinniśmy dbać o nią codziennie – odpowiednia profilaktyka pozwoli nam cieszyć się na długo zdrowym, promiennym i młodym wyglądem.

Starzenia się skóry nie jesteśmy w stanie zahamować, możemy je jednak spowolnić. Wiedza przekazana nam przez doświadczonego dermatologa może stanowić dla nas cenne źródło informacji na temat tego, jak sprawić, aby nasza skóra była zdrowa i zachowała dobrą kondycję na długie lata.

 

Zdrowa skóra to ładna skóra – jest gładka, napięta, ma odpowiedni koloryt, jest odpowiednio ukrwiona. Bladość, szarość, zaczerwienienie, popękane naczynka, przebarwienia, plamki, grudki, krostki etc., a także zbyt wcześnie pojawiające się zmarszczki lub utrata tkanki podskórnej –  są oznaką tego, że naszej skórze coś dolega i powinniśmy ją leczyć.

Są procesy starzeniowe, na które nie mamy wpływu, takie jak: czynniki środowiskowe – promieniowanie UV, zmienne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenie środowiska,  klimatyzowane pomieszczenia, jak równie obciążenia genetyczne. Możemy natomiast w taki sposób dbać o swoją skórę, by zachowała jak najdłużej zdrowy, młody wygląd.

 

Pierwsze, niepokojące sygnały to:

  • bladość
  • szarość
  • zaczerwienienie
  • popękane naczynka
  • przebarwienia
  • plamki
  • grudki
  • krostki

Profilaktyczne działania na polu dermatologii mają za zadanie dbanie o nasze zdrowie i zdrowie naszej skóry, bowiem także i w tej dziedzinie medycyny wiele schorzeń czy chorób jest łatwiejszych w leczeniu, kiedy wykryje się je we wczesnym stadium.

Na profilaktykę przeciwstarzeniową nigdy nie jest za wcześnie. Wizyta u dermatologa powinna być tak samo ważna, jak okresowe wizyty u dentysty, ginekologa czy okresowe badania laboratoryjne.

Profilaktyka przeciwstarzeniowa to zabiegi, które doskonale odżywiają, odświeżają, poprawiają kolor i strukturę naszej skóry.

 

Polecamy:

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg.

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie profilaktyki przeciwstarzeniowej.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powinieneś dwa razy w roku badać znamiona barwnikowe tzw. „pieprzyki”. Chirurgiczne usunięcie znamion wraz z badaniem histopatologicznym to Państwa bezpieczeństwo. Znamion barwnikowych nie powinno się usuwać laserowo – badanie histopatologiczne jest niezbędne.

Inne z tej kategorii

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

bezinwazyjny lifting

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

laser Cutera

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl