Aktualności

PROFHILO

Przywraca sprężystość skórze, modeluje kontur twarzy

Starzenie twarzy najbardziej widoczne jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil zaczyna się rozmywać. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu tzw „chomiczków”, środkowa część policzka pokrywa się siatką drobnych pionowych zmarszczek. Skóra stopniowo traci swoją sprężystość.

 

Aby przywrócić skórze elastyczność i na nowo nadać twarzy właściwy owal, powstał innowacyjny produkt – Profhilo®  – nowa formuła, która odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy.

 

 

Wykorzystywany do zabiegu preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekułą młodości, która powoli i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia, działając jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry.

 

Bioremodeling PROFHILO® został nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność!

 

Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

 

TECHNIKA WSTRZYKIWANIA

Specjalna technika zabiegu Profhilo® wymaga wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu jedynie w pięciu specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznych punktach po obu stronach twarzy.  

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Lekarz precyzyjnie wyznacza punkty na twarzy pacjenta i wolno wstrzykuje preparat, co sprawia, że wstrzyknięcia są prawie bezbolesne. Zmniejsza się również prawdopodobieństwo powstania zasinienia i obrzęku w miejscach wkłuć igły.

 

EFEKTY

Poprawa wyglądu  widoczna jest często natychmiast po zabiegu, ale najważniejsze, że narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi.  To powolne narastanie efektu świadczy o tym, że następuje przebudowa własnej tkanki i dzięki temu pozytywne zmiany będą utrzymywały się dłużej.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg PROFHILO® we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jesień to dobry moment, aby wykonać peeling i odświeżyć skórę. Odpowiednią terapię dobierze lekarz dermatolog.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl