powrót do oferty

Nowoczesna Ginekologia

Labioplastyka – rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Poprawa estetyki narządów intymnych – plastyka warg sromowych

Labioplastyka Wrocław

 

Wszelkie zmiany w wyglądzie narządów intymnych to kwestia, która ma ogromny wpływ na poczucie wartości kobiety, jej  swobodę w relacjach intymnych i jakość życia seksualnego. Utrudnia też niektóre aktywności dnia codziennego. Dlatego też coraz istotniejszą pozycję w ginekologii estetycznej zajmują zabiegi rewitalizacji pochwy i warg sromowych – labioplastyka.

Przerost lub asymetria warg sromowych oraz ich wiotkość może wywoływać u kobiet nie tylko dyskomfort, poczucie wstydu i brak pewności siebie w kontaktach seksualnych, ale także skutkować bolesnymi podrażnieniami, otarciami np. podczas uprawiania sportów (bieganie, jazda na rowerze, jazda konna).

Odpowiedzią na oczekiwania kobiet, zarówno młodych, jak i dojrzałych, są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Subtelna korekta miejsc intymnych i przywrócenie ich estetyki pozwala na przywrócenie pewności siebie oraz poprawę samopoczucia i komfortu życia.

 

Labioplastyka polega na zmianie kształtu i wielkości warg sromowych. Zabieg wskazany jest u kobiet, które posiadają zbyt duże, zdeformowane, wiotkie lub asymetryczne wargi sromowe.

Można wykonać labioplastykę warg sromowych mniejszych oraz większych.

 

Labioplastyka warg sromowych mniejszych – laser MonaLisa Touch
Przebieg zabiegu:

Każdy zabieg laserowy pochwy poprzedza wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie odbywa się badanie ginekologiczne. Zabieg laserem MonaLisa Touch polega na usunięciu nadmiernej ilości tkanki. Lekarz wykonuje zabieg labioplastyki w znieczuleniu miejscowym (godzinę przed nakładana jest maść znieczulająca). Procedura trwa ok. 30-45 min. Nie ma konieczności hospitalizacji. Po zabiegu labioplastyki pacjentka może odczuwać dyskomfort, który można łagodzić poprzez przyjmowanie środków przeciwbólowych. Okres gojenia trwa ok.2 tygodni. W tym czasie należy unikać intensywnego ruchu, dźwigania ciężkich przedmiotów, zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna.

Zabiegi labioplastyki wykonywane laserem Mona Lisa Touch™, pozwalają osiągnąć znacznie lepsze rezultaty od procedur przeprowadzanych za pomocą skalpela. Laser pobudza koagulację tkanki, dzięki temu nie pojawia się krwawienie. Maleje dzięki temu ryzyko pojawienia się blizn pooperacyjnych, minimalizuje się obrzmienie obszaru zabiegowego oraz poczucie dyskomfortu po zabiegu, znacznie skraca się okres rekonwalescencji.

 

Efekty zabiegu:

Zabieg labioplastyki przywraca estetyczny wygląd narządów intymnych kobiety, wpływa to na poprawę funkcjonowania, zwiększa komfort i pewność siebie kobiety oraz przywraca jej satysfakcję z życia seksualnego.

labioplastyka zdj przed-po

labioplastyka-0

 


Labioplastyka warg sromowych większych – modelowanie kwasem hialuronowym

Labioplastyka warg sromowych większych wykonywana jest najczęściej z powodu ich zaniku – atrofii, której przyczyną może być utrata masy ciała lub pojawiająca się utrata elastyczności skóry. Problem dotyczyć może kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym oraz menopauzalnym. Odtworzenie regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości i odpowiedniej objętości służy nie tylko względom estetycznym, ale również prawidłowej ochronie sromu przed otarciami.

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na wypełnianiu warg sromowych większych preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Preparat dedykowany jest specjalnie rewitalizacji i modelowaniu okolic intymnych. Celem zabiegu jest przywrócenie objętości wargom sromowym, poprawa ich wyglądu, ich nawilżenie oraz wygładzenie.

 

Likwidowanie suchości sromu

Zabieg z wykorzystaniem preparatu na bazie kwasu hialuronowego pozwala także na rozwiązanie innego problemu sporej grupy kobiet – suchości sromu. Problem dotyczy kobiet w różnym wieku, również kobiet młodych, u których wynikać może z indywidualnych predyspozycji lub zażywania niektórych leków. U kobiet starszych, w okresie menopauzy problem suchości pochwy i sromu jest zazwyczaj skutkiem spadku poziomu estrogenów. Dolegliwość ta stanowi spory dyskomfort, może prowadzić do powstawania podrażnień, otarć, mikrourazów tych delikatnych okolic ciała, jak również wpływać negatywnie na życie seksualne.

Kwas hialuronowy służy w tym przypadku regeneracji i odbudowie tkanek oraz biostymulacji i nawodnieniu powierzchniowych warstw skóry. Efektem zabiegu jest przywrócenie prawidłowego napięcia i nawilżenia przedsionka pochwy – likwidacja uczucia suchości i dolegliwości bólowych.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg.

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie zabiegu labioplastyki.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Profhilo to innowacyjny produkt pozwalający przywrócić twarzy utracony owal i poprawić kondycję skóry.

Inne z tej kategorii

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Likwidacja skutków menopauzy

Zmniejszenie wiotkości pochwy

Rehabilitacja po porodzie

Rewitalizacja okolic intymnych

Nietrzymanie moczu

Obkurczanie pochwy

Ginekologia funkcjonalna

Zaburzenia funkcjonalne

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl