powrót do oferty

Nowoczesna Ginekologia

Rehabilitacja po porodzie

Rewitalizacja okolic intymnych

Laserowe obkurczanie pochwy Wrocław

 

Po urodzeniu dziecka kobiety najczęściej martwią się powrotem do wagi, rozstępami, czy wiotkim brzuchem. Tymczasem warto zadbać także o okolice intymne, by zapobiec rozluźnieniu pochwy czy nietrzymaniu moczu w przyszłości.

Krocze i pochwa kobiety są najbardziej narażone na zmiany w wyniku porodu. Dochodzi do rozciągnięcia tkanek, co może doprowadzić do tzw. zespołu rozluźnienia pochwy. Powoduje to zmniejszenie satysfakcji seksualnej, mogą pojawić się także trudności z utrzymywaniem moczu. Wskazana jest więc rewitalizacja okolic intymnych.

Rewitalizacja okolic intymnych – laser Mona Lisa Touch

Najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny laser służący do rewitalizacji i liftingu pochwy po porodzie to laser Mona Lisa Touch. Przeznaczony jest specjalnie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. laserowego obkurczania pochwy.

Zabiegi laserem poprawiają elastyczność i nawilżenie pochwy oraz zmniejszają jej rozmiar (laserowe obkurczanie). Błona śluzowa pochwy jest ogrzewana przez energię lasera. Wysoka temperatura powoduje obkurczanie włókien kolagenowych. Proces ten pobudza pochwę do rewitalizacji.

Przebieg zabiegu – laser Mona Lisa Touch

Zabieg laserowego obkurczania pochwy i jej rewitalizacji wykonujemy z pomocą specjalistycznej głowicy lasera wyposażonej w skaner. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, stymuluje powstawanie nowych komórek i  gruczołów. Powoduje to gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy (laserowe obkurczenie). Efekty zabiegu to obkurczenie pochwy, odbudowa błony śluzowej, poprawa nawilżenia oraz redukcja problemu nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej.

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Do życia seksualnego można wrócić już po około tygodniu.

Efekty zabiegu – laserowe obkurczanie pochwy:

 

Rekomendujemy wykonanie zabiegu laserowego obkurczania pochwy urządzeniem MonaLisa Touch w ramach profilaktyki u każdej kobiety po porodzie!

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg!

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie zabiegu laserowego obkurczania pochwy.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg Mona Lisa Touch skutecznie leczy problem nietrzymania moczu jak również ma na celu laserowe obkurczenie pochwy, rozluźnionej na przykład w wyniku porodu naturalnego.

Inne z tej kategorii

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Likwidacja skutków menopauzy

Zmniejszenie wiotkości pochwy

Labioplastyka – rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Poprawa estetyki narządów intymnych – plastyka warg sromowych

Nietrzymanie moczu

Obkurczanie pochwy

Ginekologia funkcjonalna

Zaburzenia funkcjonalne

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl