Aktualności

PLASMA IQ

Bezinwazyjny lifting powiek

Plasma IQ-logo

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat – traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość, robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Powieki zaczynają opadać, co jest dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry wokół oczu. W naszej Klinice mamy „inteligentne” rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia – Plasma IQ!

 

To proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już po jednym zabiegu! Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić okolicę oka i nadać świeży wygląd spojrzeniu.
Zabieg stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn – wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

plasma IQ zabieg men plasma IQ zabieg woman
Podczas wykonywania zabiegu urządzenie Plasma IQ nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala przeprowadzić zabieg u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu.

 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma IQ jest:

  • Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka)
  • Precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry
  • Dający natychmiastowy efekt – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Bezpieczny – bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane
  • Komfortowy – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

 

PLASMA-IQ-bezinwazyjny lifting powiek

efekt po jednym zabiegu

 

Zabieg Plasma IQ to doskonała alternatywa blefaroplastyki, czyli zabiegu chirurgicznego z użyciem skalpela, mającego na celu korekcję opadających powiek.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Umów się na konsultację lub zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek Plasma IQ we Wrocławiu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Z upływem czasu w naszej skórze jest coraz mniej kwasu hialuronowego. Przyczynia się to zmniejszenie sprężystości skóry, utraty prawidłowego nawilżenia – co wpływa na powstawanie zmarszczek. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym przywraca harmonijny wygląd twarzy i poprawia kondycję skóry.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl