Aktualności

Peeling cytrynowy – rewitalizuje skórę wokół oczu

Napina skórę, rozjaśnia, nawilża

Peeling cytrynowy Exuviance na okolicę oczu i twarz to kompleksowy zabieg pielęgnujący zarówno delikatną skórę wokół oczu jak i resztę twarzy.

Delikatna skóra wokół oczu, starzeje się najszybciej.  Drobne linie i zmarszczki, kurze łapki, ciemne obwódki lub obrzęki, opadające powieki – wszystkie te zmiany dodają nam lat.

Rzutują także  na wygląd całej twarzy, wyraźnie ją postarzając. Zapobieganie im oraz walka z już istniejącymi, to misja specjalna Exuviance.

Rezultaty zabiegu peeling cytrynowy

  •  zmniejszone zmarszczki okolicy oka,
  •  rozświetlenie
  • eliminacja obrzęków.

Jednocześnie jednak zabieg Exuviance odpowiada na indywidualne potrzeby skóry całej twarzy. Oddziałuje na wszystkie warstwy skóry, usuwając jej zrogowaciałe komórki, oczyszczając ją i zwężając pory. Oprócz właściwości złuszczających peeling cytrynowy Exuviance dostarcza skórze również substancji aktywnych o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Twarz po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, wypoczęta i odmłodzona. Specjalnie dobrane składniki przynoszą jej ukojenie, intensywne nawilżenie i przyjemne uczucie komfortu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Kwas hialuronowy ma swoje zastosowanie nie tylko w dermatologii i medycynie estetycznej, ale także w innych dziedzinach medycyny takich jak: ortopedia, reumatologia, otolaryngologia, stomatologia, okulistyka, ginekologia.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl