Aktualności

ONDA DEKA – zabieg wykorzystujący technologię Coolwaves™ dostępny we Wrocławiu!

Nowy wymiar modelowania ciała!

Zabieg ONDA Deka dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu


 

Zabieg ONDA już we Wrocławiu!

 

Wiosna to doskonały czas, aby zadbać o ciało i już u progu lata cieszyć się smukłą sylwetką!

Jeżeli NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ, CELLULIT czy WIOTKA SKÓRA nie pozwalają Ci poczuć się dobrze we własnym ciele – mamy dla Ciebie ROZWIĄZANIE

INNOWACYJNY ZABIEG WYKORZYSTUJĄCY TECHNOLOGIĘ COOLWAVES™!

 

Spis treści:
Rewolucja w modelowaniu ciała
Zasada działania zabiegu
Przebieg
Technologia Coolwaves
Firma DEKA
Wskazania
Efekty
Korzyści i przeciwwskazania

 

Urządzenie Onda we Wrocławiu – rewolucja w modelowaniu ciała

 

ONDA to wszechstronne urządzenie wykorzystujące najnowszą światową technologię mikrofali Coolwaves™ – prądów elektromagnetycznych o wysokich częstotliwościach.Urządzenie do zabiegów ONDA

 

Urządzenie działa w trzech zakresach:

 

1. Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – mikrofale Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie docierają do komórek tłuszczowych – w bezpieczny i nieinwazyjny sposób prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej

2. Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu i wygładzanie skóry

3. Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez urządzenie wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

 

Energia aplikowana jest do warstw podskórnych przez dwie specjalnie zaprojektowane GŁOWICE ZABIEGOWE.  Metoda dostarczania energii oczekuje na przyznanie patentu!

 

Głowica płytkiego działania

Głowica płytkiego działania – do ujędrniania skóry i powierzchniowego cellulitu

– wydziela mocno skoncentrowane, powierzchniowe nagrzewanie, mające na celu rozpuszczenie włóknistego kolagenu i wywołanie obkurczania najbardziej zewnętrznych włókien kolagenowych, co daje efekt zarówno ujędrnienia, jak i modelowania przypowierzchniowej tkanki łącznej

 

Głowica głębokiego działania – do tkanki tłuszczowej i głębokiego cellulituGłowica głębokiego działania

– wydziela nagrzewanie o największym i głębokim zakresie, powodując drgania komórek tłuszczowych,  wywołując lipolizę komórek tłuszczowych i modelowanie włókien kolagenowych poprzez aktywację fibroblastów

 

 

Zasada działania zabiegu Onda. Na czym polega innowacyjna technologia dostępna we Wrocławiu?

 

Rękojeści systemu Onda wytwarzają fale o częstotliwości 2,45 GHz, która to okazuje się być najbardziej selektywną częstotliwością do spalania tłuszczu. W praktyce oznacza to, że częstotliwość ta jest w minimalnym stopniu pochłaniana przez warstwy skóry właściwej i naskórka, docierając precyzyjnie do podskórnej tkanki tłuszczowej.

Wprowadzana podczas zabiegu energia wywołuje tzw. stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Wskutek wzrostu temperatury dochodzi do zmiany struktury chemicznej tłuszczu (glicerol + kwasy tłuszczowe), a to sprawia, że komórka zwiększa swój metabolizm, aby „wypocić” tę kompozycję. W ten sposób komórki tłuszczowe opróżniają się i zmniejszają swój rozmiar.

Wbudowane w głowicach ciągłe chłodzenie pozwala uniknąć niepożądanego przegrzania zewnętrznych warstw skóry i czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

 

 

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem serii zabiegów lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, mający na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Dokonuje się także oceny grubości tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze, aby dobrać odpowiednie parametry zabiegowe.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem terapii oczyszcza się obszar zabiegowy, ewentualnie goli się występujące na nim włosy. Następnie na skórę nakładana jest cienka warstwę gliceryny. Na tak przygotowanej okolicy ciała dokonuje się masażu głowicą emitującą fale elektromagnetyczne. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekkie mrowienie i ciepło.

 

Ilość serii zabiegowych ustalana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań pacjenta i zaawansowania problemu.

Najczęściej jest to 4-6 zabiegów wykonywanych w 2-3 tygodniowych odstępach.

 

 

Onda Coolwaves™  – unikatowy system już we Wrocławiu!

 

Symbol mikrofali

Mikrofale wykorzystywane przez Onda otrzymały miano Coolwawes™.

Technologia mikrofalowa jest bardzo popularna. Stosowana jest także szeroko w wielu dziedzinach medycyny, w tym w onkologii – udowodniono bowiem, że jest ona wysoce bezpieczna w leczeniu ludzi. Urządzenie posiada selektywną częstotliwość mikrofalową wynoszącą  2,45 GHz. Odkryto, że dla przepływu energii o tej częstotliwości, tkanka skórna jest niemal „przezroczysta”, co umożliwia działanie na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dzięki temu można też uniknąć niepożądanego nagrzewania zewnętrznej warstwy skóry właściwej, która pozostaje chłodna. Stąd właśnie innowacyjna nazwa technologii Coolwaves.

ONDA DEKA

Logo firmy DEKA

 

Firma DEKA ma swoje korzenie we Florencji we Włoszech. W strategię firmy wpisana jest innowacyjność oraz współpraca z wybitnymi specjalistami, co pozwala na tworzenia nowoczesnych, wiodących na świecie technologii medycznych. Od 30 lat DEKA jest pionierem w dziedzinie opracowywania i dostarczania innowacyjnych urządzeń umożliwiając lekarzom na całym świecie prowadzenie bezpiecznych i skutecznych terapii.

W naszym gabinecie dbamy o to, aby proponować pacjentom innowacyjne a zarazem skuteczne leczenie. Wsparciem dla aktualnie dostępnej wiedzy medycznej jest nowoczesny sprzęt – stąd do naszych obecnych urządzeń dołączył system Onda – jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych firmy DEKA.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej zaburza proporcje sylwetki. Cellulit i wiotkość skóry mogą stanowić problem estetyczny, który sprawia, że nie odbieramy naszego ciała jako atrakcyjnego. Aby móc skutecznie pozbyć się wspomnianych niedoskonałości, zapraszamy na zabiegi naszym nowym urządzeniem. Przed terapią lekarz dokona kwalifikacji i ustali właściwy plan leczenia.

System posiada wewnętrzną bazę danych z zaprogramowanymi procedurami zabiegowymi, co umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie. Podstawowe trzy zastosowania urządzenia to: wyszczuplanie wybranych obszarów ciała, zwalczanie cellulitu oraz ujędrnianie skóry.

 

 

WSKAZANIA:

Ikona przedstawiająca kobietę-> Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

-> Zaburzone proporcje sylwetki

-> Cellulit

-> Wiotkość skóry, brak jędrności skóry

 

 

 

EFEKTY ZABIEGU

Aby cieszyć się efektami, należy poddać się serii zabiegów, należy także przestrzegać zaleceń przed i pozabiegowych. Ze względu na wysoki stopień absorbcji mikrofal przez wodę, zaleca się wstrzymanie stosowania kremów nawilżających w leczonym obszarze na co najmniej tydzień przed zabiegiem. W ten sposób unika się większego wchłaniania Coolwaves w zewnętrznych warstwach skóry, a jednocześnie zwiększa się przenikanie do tkanki tłuszczowej. Ponadto pacjent powinien pić 2 litry wody dziennie, aby ułatwić drenaż płynów śródmiąższowych (należy rozpocząć tę procedurę 2, 3 dni przed zabiegiem i kontynuować do dnia po nim).

 

Efekty zabiegów są kwestią indywidualną i mogą wyglądać inaczej u danego pacjenta.

 

Efekty przed i po zabiegu Onda Deka

Zabieg usuwania cellulitu i rozstępów - efekty przed i po

Usuwanie cellulitu - zabieg przed i po wykorzystaniu technologii Onda DEKA

Usuwanie boczków i wiotkiej skóry - efekty zabiegu Onda Deka

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZABIEGU ORAZ PRZECIWWSKAZANIA

 

Ikona ONDA DEKA

KORZYŚCI:

wyszczuplanie, harmonijne modelowanie sylwetki

zmniejszenie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej

uzyskanie napiętej, elastycznej skóry o zmniejszonej wiotkości

zredukowany cellulit

 


 

PRZECIWWSKAZANIA bezwzględne:

– niewydolność lub zaburzenia pracy serca

– implanty/rozruszniki serca

– neoplazja

– uszkodzenie/upośledzenie czynności nerek i wątroby

– zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica

– zaburzenia krzepnięcia krwi/skaza krwotoczna

– choroby zakaźne

– ciąża


 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na zabieg Onda we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

LipoLife 3G pozwala na jednoczesne usunięcie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry w okolicy poddawanej zabiegowi.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl