powrót do bazy wiedzy

Baza wiedzy

OBAGI – dermokosmetyki dla wymagających

Stworzone przez dermatologa

Obagi – kosmetyki stworzone przez znanego dermatologa dla najbardziej wymagających. Zadbają o Twoją skórę kompleksowo, wnikną do jej głębszych warstw i przywrócą zdrowy, młody wygląd.

OBAGI to kosmetyki niezwykłe. Ich twórca dr Zein Obagi, wybitny lekarz dermatolog od lat zajmuje się odmładzaniem. Jest pionierem w myśleniu o  poprawie i utrzymania ogólnej kondycji skóry. Opracowane przez niego kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodową sławę. Wykorzystał liczne badania naukowe, by stworzyć produkty, których działanie jest jednocześnie silne i bezpieczne. Kosmetyki OBAGI wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka – dlatego są tak skuteczne.

twarz

Już w 1988 r. firma Obagi Medical zaczęła oferować silnie działające produkty pielęgnacji skóry, które można było kupić tylko w gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej. Wówczas było to podejście rewolucyjne.

oko1

Według dr  dr Zein’a Obagi, aby skóra stała się naszą wizytówką należy skoncentrować na trzech obszarach: poprawie stanu naskórka, stymulacji skóry właściwej i likwidacji problemów związanych z pigmentacją. Tak traktowana skóra odwdzięczy się zdrowym, młody wyglądem. Będzie odpowiednio nawilżona, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości.

Kompleksowe działanie OBAGI na skórę: 

  • utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry
  • uzyskanie równomiernego kolorytu
  • zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia
  • zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry
  • leczenie trądziku i uszkodzeń słonecznych, rozszerzonych por, blizn lub problemów z pigmentacją
  • przygotowanie skóry do zabiegów  medycyny estetycznej
  • szybsza regeneracja skóry po zabiegach medycznych

 

 

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

W przypadku leczenia oparzeń niezastąpionymi zabiegami są – osocze bogatopłytkowe oraz naświetlanie lampą LED. Terapia przynosi doskonałe efekty, przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry i minimalizuje ryzyko powstania blizn i przebarwień.

Inne z tej kategorii

ŁUSZCZYCA

Przewlekła choroba skóry

HIRSUTYZM

Niwelowanie nadmiernego owłosienia

ZADBAJ O SKÓRĘ PO LECIE!

Powakacyjna regeneracja ciała

ESTHECHOC

Czekolada na zdrowie!

OKOLICA OKA

Jak o nią dbać?

LATEM POSTAW NA WITAMINĘ C!

Ochrona i pielęgnacja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl