O nas

Kaniowscy Dermapuls Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej jest profesjonalnym gabinetem lekarskim, który przyjmuje pacjentów już od 20 lat.

Od samego początku misją Dermapuls było szeroko pojęte leczenie skóry oraz przywracanie pacjentom jakości życia związanej ze zdrowiem. Pacjent stanął w centrum zainteresowania, jego satysfakcja wynikająca ze skutecznej terapii prowadzącej do wyleczenia, stała się nadrzędnym celem wszelkich działań gabinetu.

Dermapuls to miejsce dające poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom. Każdy  traktowany jest tu indywidualnie, ma zapewnioną kompleksową opiekę wysokiej klasy specjalistów. Centrum specjalizuje się w terapiach łączonych, jest miejscem współpracy lekarzy dermatologów-wenerologów oraz specjalistów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, ginekologii, psychiatrii i dietetyki. Ponadto posiada wysoko wykwalifikowany personel medyczny złożony z doświadczonych pielęgniarek i kosmetologów. Cały zgrany zespół medyczny wprowadza w życie wizję nowoczesnej i kompleksowej opieki.

Aby w swojej praktyce lekarskiej korzystać z najnowszych osiągnięć i możliwości medycyny, nasi lekarza biorą systematycznie udział w kongresach, konferencjach i szkoleniach organizowanych w kraju, jak i za granicą. Uczą nie tylko innych, ale sami także nieustannie się kształcą oraz wymieniają doświadczeniami z innymi światowej sławy specjalistami.

Centrum Dermapuls podąża za najnowszą wiedzą medyczną, stosuje sprawdzone, najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne terapie. Jednakże oprócz wykonywania zabiegów wykorzystujących nowoczesne, uznane na świecie metody, w Dermapuls poszukuje się również nowych skutecznych rozwiązań.

Aby skutecznie leczyć, rzetelna wiedza lekarska potrzebuje wsparcia w postaci nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. To on jest przyszłością w walce z szeregiem problemów dermatologicznych. Dermapuls dysponuje najnowszym sprzętem medycznym – m.in. różnego rodzaju laserami umożliwiającymi szybkie i efektowne leczenie. Jego wdrażanie do terapii, poprzedzane jest wnikliwą analizą. Pożądane są te urządzenia, które zmierzają w stronę jak najmniejszej inwazyjności, zapewniając jednocześnie jak najlepsze rezultaty.

Cały nasz zespół kieruje się pasją i etyką zawodową, wszystkim nam przyświeca jeden cel – ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie najskuteczniejszych metod leczenia. Empatia i zrozumienie potrzeb pacjentów są motorem napędowym wszelkich podejmowanych przez nas działań.

 

Lekarze

Zespół

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl