O nas

Kaniowscy Clinic – rozwój i piękno

Nasze holistyczne podejście do pacjentów, odpowiedzialność i ciągły rozwój trwa już 30 lat.

Rewolucyjne początki

Dermapuls to marka, która narodziła się 30 lat temu we Wrocławiu. To właśnie wtedy, dr n.med. Ewa Kaniowska założyła swój pierwszy gabinet. Na tym etapie największy nacisk został położony na nowoczesny sprzęt. Do rewolucyjnych, jak na tamte czasy metod leczenia skóry, zakupiono pierwsze w Polsce lasery. Technologicznie zaawansowane wyposażenie gabinetów było unikalne na skalę kraju.

Rodzinny team

Praktyka pod marką Dermapuls nabrała prawdziwie rodzinnego charakteru w momencie, kiedy 15 lat temu do dr Ewy Kaniowskiej dołączył jej syn – dr Michał Kaniowski. Wspólna praca zaowocowała wieloma sukcesami w dziedzinie dermatologii i pozwoliła jeszcze bardziej rozwinąć działalność oraz wachlarz świadczonych usług . Miało to także przełożenie na wizerunek firmy i zmiany w logotypie, gdzie obok założycielki pojawiło się też nazwisko syna.

Nacisk na edukację

Na przestrzeni ostatnich lat dr Ewa Kaniowska z pasją i niezwykłym zaangażowaniem zaczęła rozwijać obszary związane z dermatologią estetyczną. Efektem tych wytężonych prac było założenie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

www.dermatologia-estetyczna.pl

Kolejnym przełomowym krokiem było działające pod skrzydłami Stowarzyszenia – Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Od samego początku w szkole wykłada i prowadzi zajęcia praktyczne ze studentami dr n.med. Ewa Kaniowska, a od kilku lat również dr Michał Kaniowski.

www.antiaging.edu.pl

Dynamika rozwoju rodzinnej praktyki  Dermapuls z każdym rokiem jest coraz większa, a aktywności zakrojone na bardzo szeroką skalę. W 2014 roku odzwierciedleniem tego zjawiska był rebranding. Od tego momentu znak firmowy był bardziej skoncentrowany na nazwisku właścicieli „Kaniowscy Dermapuls”.

Holistyczne podejście do pacjenta

Kolejne lata współpracy międzypokoleniowej i realizowania filozofii firmy rodzinnej spowodowały, że do gabinetów dołączali specjaliści z obszarów uzupełniających dermatologię estetyczną, dzięki czemu praktyka lekarska mogła zaproponować holistyczne podejście do procesu leczenia. W zespole znaleźli się nie tylko dermatolodzy-wenerolodzy, dermatolodzy estetyczni, ale także, dietetycy, chirurdzy onkolodzy, ginekolodzy czy psychiatrzy.
Rozbudowywanie kompetencji gabinetów, poszerzanie zespołu, synergia wieloletniego doświadczenia dr Ewy Kaniowskiej z kompetencjami i otwartością na najnowsze technologie dra Michała Kaniowskiego pozwoliły na uzyskiwanie znakomitych efektów leczenia oraz działań anti-aging

Piękno i harmonia

Prywatna praktyka lekarska, którą dr Ewa Kaniowska zaczęła 30 lat temu, dzisiaj funkcjonuje w bardzo szerokiej skali i bardziej kompleksowej formule. Obejmuje znacznie szerszy zakres dermatologii, dermatologii estetycznej i innych specjalizacji. Jednak nadal najważniejszy jest rodzinny charakter firmy i odpowiedzialność za pacjentów.
System wartości lekarskiej rodziny Kaniowskich oraz skala i forma funkcjonowania praktyk lekarskich znalazły odzwierciedlenie w najnowszym logotypie „Kaniowscy Clinic”.
W logo marki pojawił się kwiat lotosu oznaczający piękno, ale też czystość. Symbol nawiązuje także do harmonii, odrodzenia się, delikatności, ale też duchowej równowagi, która możliwa jest do osiągnięcia w takim miejscu, jak „Kaniowscy Clinic”.

Lekarze

Zespół

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl