powrót do oferty

Nowoczesna Ginekologia

Nietrzymanie moczu

Obkurczanie pochwy

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Wrocław

 

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to problem często pomijany milczeniem. Kobiety wstydzą się o tym mówić, choć szacuje się, że 1 na 4 kobiety cierpi z tego powodu. Boją się kichnąć, biegać, czy nawet śmiać. Tymczasem jest sposób, by to schorzenie leczyć.

Nietrzymanie moczu – często spotykany problem kobiecy – dla wielu z nich jest źródłem wstydu. Nie dotyczy tylko kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Najczęściej cierpią kobiety po czterdziestce, ale aż jedna trzecia kobiet potrzydziestce także ma ten kłopot.

Wyróżnia się trzy rodzaje problemu nietrzymania moczu:

– wysiłkowe nietrzymanie moczu wynikające z niewydolności aparatu zamykającego cewkę moczową lub z nadmiernej ruchomości szyi pęcherza moczowego

– naglące nietrzymanie moczu, wynikające ze wzmożonej aktywności mięśnia wypieracza pęcherza moczowego lub zmniejszonej podatności ściany pęcherza na rozciąganie

– mieszane nietrzymanie moczu będące połączeniem profili objawowych obu powyższych postaci nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – laser Mona Lisa Touch

W Klinice Kaniowscy zabieg na wysiłkowe nietrzymanie moczu wykonywany jest z pomocą lasera Mona Lisa Touch. Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest bezbolesne, nieinwazyjne i nie wymaga hospitalizacji. Do aktywności seksualnej można wrócić po około tygodniu.

Zabieg polega na obkurczeniu pochwy, wzmocnieniu jej ścianek i obszaru ujścia cewki moczowej. Laser stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do zwiększenia ich liczby i wzmocnienia. Następuje obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, zmniejsza się kąt nachylenia cewki moczowej, co przywraca jej prawidłowe działanie. Zazwyczaj już po jednym zabiegu, poprawa jest odczuwalna. Dla pełnego efektu zalecamy wykonanie 2-3 zabiegów.

Przebieg zabiegu – laser Mona Lisa Touch

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu wykonywane jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w skaner, którą ginekolog wprowadza do wnętrza pochwy. Laser działa bezpośrednio na jej ścianki, co skutkuje powstaniem nowych młodych komórek i gruczołów. W efekcie dochodzi do gruntownej przebudowy całej śluzówki pochwy. Zabieg zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu.

Efekty laserowego leczenia nietrzymania moczu

Dzięki zabiegom MonaLisa Touch, które leczą nietrzymanie moczu, kobiety odzyskują komfort zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym, a ich życie nie ogranicza już ten krępujący problem. Kobiety odzyskują pewność siebie, co pozytywnie wpływa również na ich życie intymne.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg!

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie laserowego nietrzymania moczu.

 

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

W leczeniu trądziku bardzo ważne jest także odpowiednia dieta. Podczas konsultacji dermatolog poinformuje Cię, które produkty powinieneś wyeliminować z codziennego menu.

Inne z tej kategorii

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Likwidacja skutków menopauzy

Zmniejszenie wiotkości pochwy

Rehabilitacja po porodzie

Rewitalizacja okolic intymnych

Labioplastyka – rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Poprawa estetyki narządów intymnych – plastyka warg sromowych

Ginekologia funkcjonalna

Zaburzenia funkcjonalne

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl