powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA O IDEALNEJ SYLWETCE!

 

Są miejsca na ciele, w których nadmiar tkanki tłuszczowej nie poddaje się diecie i ćwiczeniom.

Z pomocą przychodzi natomiast nowoczesna technologia i zabiegi, które pozwolą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz związanego z nią dyskomfortu.

 

 TECHNOLOGIA LIPOSUKCJI LASEROWEJ LipoLife 3G

 

LipoLife 3G to innowacyjny system do liposukcji laserowej, pozwalający w skuteczny sposób usunąć niechcianą tkankę tłuszczową. Dzięki działaniu odpowiednią temperaturą, skóra poddawana jest jednoczesnemu ujędrnieniu i obkurczeniu w obszarze zabiegowym, co eliminuje efekt pozabiegowego „nadmiaru” skóry.

 

ZALETY LipoLife 3G

⇒ bezpieczeństwo – zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

⇒ komfort – minimalna bolesność zabiegu

⇒ skrócony czas zabiegu*

⇒ krótszy czas rekonwalescencji* – powrót do codziennych aktywności możliwy jest już następnego dnia

*w porównaniu z metodą mechaniczną

⇒ ujędrnienie skóry w obszarze zabiegu

 

Pierwsze efekty usunięcia komórek tłuszczowych zobaczysz tuż po zabiegu. Pełny rezultat leczenia widoczny jest po ok. 2 tygodniach.

 

 

Zastosowanie odpowiedniej długości laserowej – 1470 nm, sprawia, że pobrane komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu, a pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste i doskonale nadaje się do wykorzystania w celach terapeutycznych.

Pobrana tkanka tłuszczowa poddana specjalistycznej obróbce enzymatycznej może być wykorzystana do –  wypełnienia zapadniętych policzków czy bruzd na twarzy, wypełnienia ubytków tkanek (np. wklęsłych blizn), w leczeniu blizn potrądzikowych.

 

Komórki macierzyste uzyskane z pobranej tkanki tłuszczowej doskonale sprawdzają się w zabiegach ortopedycznych. Iniekcje okołostawowe i dostawowe wspomagają regenerację uszkodzonych chrząstek, stawów, przywracają komfort funkcjonowania.

 

Więcej o zabieguTUTAJ

Więcej o zastosowaniu pobranej tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzystejTUTAJ

Więcej o wykorzystaniu komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowejTUTAJ

 


 

Innym zabiegiem, który pomaga skutecznie wymodelować sylwetkę jest Accent Prime – nasz Agent do zadań specjalnych!

 

Ten nowoczesny system jest połączeniem zaawansowanych technologii, działających w oparciu o falę ultradźwiękową (US) oraz radiową (RF) – dzięki czemu możliwe jest redukowanie tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry i modelowania ciała przy pomocy jednego urządzenia.

 

ZIMNE I CIEPŁE ULTRADŹWIĘKI -> WYSZCZUPLANIE

 

Technologia zimnych ultradźwięków niszczy membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu (nie naruszając otaczających tkanek). Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą  niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą.

 

ENERGIA FAL RADIOWYCH -> UJĘDRNIANIE

 

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę. Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 st.C, co prowadzi do poprawy jakości skóry  – następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.

 

Zabiegi można wykonywać również w okolicy twarzy, np. przy redukcji „drugiego podbródka”.

Zabieg Accent Prime jest komfortowy, bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji, trwa zaledwie 20 min. Aby osiągnąć pożądany efekt, należy wykonać go w serii.

 

Więcej o zabieguTUTAJ

 

Zapraszamy na konsultację z lekarzem, który pomoże w doborze odpowiedniego zabiegu, poinformuje o przebiegu terapii i oczekiwanych rezultatach.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Universkin to spersonalizowana pielęgnacja, tworzona w gabinecie w oparciu o aktualne potrzeby skóry.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

Usuwanie tatuażu Wrocław

Laser Discovery Pico

Odmładzanie po męsku

Wywiad z dr. Michałem Kaniowskim

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl