powrót do "o nas"

Zespół

Magdalena Lach

Dyplomowana pielęgniarka

Pielęgniarka, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, magister pedagogiki zdrowia. W Klinice Dermapuls pracuje od 11 lat.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Żylaki kończyn dolnych to nie tylko problem estetyczny, może on być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Żylaki powodują obrzmienie i uczucie ciężkości nóg, nieleczone mogą prowadzić do poważniejszych schorzeń. Zabieg Vasculife to zabieg laserowego usuwania żylaków, który szybko i bezpiecznie pozwala pozbyć się problemu.

Inni nasi specjaliści

Katarzyna Chruścicka

Dyplomowana pielęgniarka

Magdalena Siekierska-Jadczyk

Kierownik operacyjny

Katarzyna Basta-Szczupak

Dyplomowana pielęgniarka

Katarzyna Gierczyk

Kosmetolog

Agnieszka Pisarczuk

Kierownik ds. administracji

Justyna Lewicka

Rejestracja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl