powrót do "o nas"

Zespół

Magdalena Huszno

Dyplomowana pielęgniarka

 

Jestem absolwentką Liceum Medycznego w Oleśnicy, ukończyłam studia licencjackie na Akademii Medycznej we Wrocławiu – wydział pielęgniarstwa.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach medycznych na takich oddziałach jak interna, chirurgia oraz oddział intensywnej terapii i anestezjologii .

Od roku 2005 mam przyjemność być częścią zespołu DermaPuls i pomagać Państwu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg Regenera Activa polega na mikroprzeszczepie autologicznych komórek skóry i przynosi efekt w postaci zatrzymania utraty włosów i wzrostu nowych.

Inni nasi specjaliści

Katarzyna Chruścicka

Dyplomowana pielęgniarka

Magdalena Siekierska-Jadczyk

Kierownik operacyjny

Katarzyna Basta-Szczupak

Dyplomowana pielęgniarka

Katarzyna Gierczyk

Kosmetolog

Agnieszka Pisarczuk

Kierownik ds. administracji

Justyna Lewicka

Rejestracja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl