powrót do bazy wiedzy

Baza wiedzy

LipoLife3G – skuteczny sposób na płaski i jędrny brzuch

Nowoczesna liposukcja laserowa

 

Czy Twój brzuch z Tobą współpracuje? Zapytasz pewnie: Co to znaczy ? Chodzi nam o to, czy zmienia się, kiedy Ty intensywnie ćwiczysz i usilnie pracujesz nad jego wyglądem? Czy też może, w przeciwieństwie do pozostałych części ciała, jest oporny na ruch i dietę? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – od problemu „leniwego brzucha” i dodatkowych kilogramów uwolni Cię LipoLife 3G.

LipoLife 3G to nowy wymiar liposukcji laserowej. Dzięki tej technologii Twoja sylwetka odzyska prawidłowe proporcje, a Twój brzuch będzie płaski i jędrny. Po prostu – będzie Ci się podobać.

 

Brak właściwych proporcji – brak pewności siebie

Powiedzmy to sobie wprost: nikt nie jest idealny. Wiele kobiet i mężczyzn dotyka problem nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. W efekcie mimo wysiłku: diety, ćwiczeń i wyrzeczeń, dysproporcje sylwetki nadal są widoczne. To frustruje
i demotywuje do dalszej pracy. Ponadto brak właściwych proporcji znacząco wpływa na nasze samopoczucie i niejednokrotnie odbiera nam pewność siebie. Problem nie jest, zatem, błahy.

 

Geny kontra marzenia

Dla wielu osób to właśnie brzuch i nogi są tymi częściami ciała, w których skupia się największy procent tkanki tłuszczowej.

Jeśli zadajesz sobie pytanie: dlaczego tak trudno Ci pozbyć się tzw. oponki z brzucha i dlaczego w innych miejscach jestem szczupła/y – wystarczy, że popatrzysz na… swoich przodków. Po co? Ponieważ budowę naszej sylwetki najczęściej determinują czynniki genetyczne. Po naszych przodkach dziedziczymy też konkretne schorzenia, które wpływają na to, jak wygląda nasze ciało. Czy to jednak znaczy, że jesteśmy bezradni wobec tego faktu? Nie.

 

Czym jest LipoLife 3G

LipoLife 3G to małoinwazyjna, skuteczna i przede wszystkim bezpieczna terapia, która pozwoli Ci pozbyć się nadmiernych i problematycznych komórek tłuszczowych m.in. z okolic brzucha. To technologia, która skutecznie pomoże Ci w pracy nad ciałem. Dzięki LipoLife 3G wraz z nadmiarem komórek tłuszczowych, pozbędziesz się także… poczucia niepewności czy kompleksów. Wreszcie zaakceptujesz każdą część swojego ciała. Będziesz z niego dumny.

 

LipoLife 3G działa na trzech poziomach:

⇒ wiązka lesera o długości 1470 nm uwalnia komórki tłuszczowe, które są następnie usuwane przez niewielkie urządzenie ssące,

⇒ energia cieplna pobudza syntezę włókien kolagenowych – dzięki temu skóra po zabiegu jest jędrna, napięta i młodsza,

reimplantacja: uzyskane, podczas specjalnej procedury, komórki tłuszczowe (zawierające komórki macierzyste), to naturalny wypełniacz, który podczas tego samego zabiegu, może być wykorzystany do wymodelowania i odmłodzenia twarzy, usunięcia blizn, uwydatnienia piersi czy uniesienia pośladków.

 

Dbanie o urodę nigdy nie było tak naturalne

Pozyskane w wyniku liposukcji komórki tłuszczowe są najlepszym, bo naturalnym, wypełniaczem, bogatym w komórki macierzyste. Badania potwierdziły, że żywotność  komórek w pobranym materialne wynosi ponad 95%. Dbanie o urodę nigdy jeszcze nie było tak naturalne, ponieważ własne komórki tłuszczowe są doskonale tolerowane przez organizm pacjenta. Dzięki nim efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas.

 

Zmiana, którą widzisz tuż po zabiegu

Pierwsze efekty usunięcia komórek tłuszczowych zobaczysz tuż po zabiegu. Pełny rezultat leczenia widoczny jest po ok. 2 tygodniach. W przypadku lipotransferu sytuacja jest analogiczna.

 

Krótka rekonwalescencja

Dzięki innowacyjnej technologii i małoinwazyjnemu charakterowi terapii czas rekonwalescencji skraca się do minimum. Tuż po zabiegu może nastąpić odrętwienie obszarów poddawanych terapii, niewielki obrzęk i zasinienie, ale te objawy znikają już po kilku dniach. Po zabiegu pacjent nosi odzież uciskową, która wspomaga redukcję obrzęków, modelowanie sylwetki, przeciwdziała zasinieniom i wpływa na jakość skóry.

Pacjenci zwykle wracają do swoich obowiązków już po 2 dniach.

 

Przebieg terapii

Zbieg poprzedza konsultacja lekarska i badania. W chwili wykluczenia przeciwwskazań do liposukcji laserowej lekarz prowadzący przystępuje do przeprowadzenia terapii.
W pierwszym etapie wykonywane jest małe nacięcie na skórze i aplikacja miejscowego znieczulenia, dzięki któremu zabieg jest komfortowy. Następnie w miejscu nacięcia, wprowadzana jest kaniula. Podczas liposukcji równocześnie zachodzą dwa procesy: działanie lasera uwalnia komórki tłuszczowe, natomiast energia cieplna stymuluje odbudowę włókien kolagenowych. Efekt? Po zabiegu skóra jest sprężysta, napięta i jędrna. W trakcie leczenia następuje jej odnowa i głęboka regeneracja.

Odzyskiwanie proporcji: uwalniane komórki tłuszczowe są odprowadzane ssakiem do sterylnego pojemnika. Wysokiej jakości naturalny wypełniacz, po specjalistycznym przygotowaniu,  jest gotowy do aplikacji  i rzeźby sylwetki.

Czas zabiegu: cała procedura liposukcji laserowej (wraz z przygotowaniem) trwa ok 2 godzin. W większości przypadków jeden zabieg wystarczy do osiągnięcia pełnego efektu.

 

LipoLife 3G – pierwszy krok do dużej zmiany

Gdybyśmy mieli posłużyć się metaforą, moglibyśmy powiedzieć, że LipoLife 3G działa trochę jak „czarodziejska różdżka”, ponieważ w kilka godzin pozbywasz się problemu, z którym często zmagałeś się przez lata. Pamiętaj jednak, że LipoLife 3G nie zastąpi zdrowego stylu życia, dobrze zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Zawsze zwracamy uwagę naszym pacjentom, że podstawą ich zdrowia, dobrego samopoczucia i spełnionego życia jest umiejętność zatroszczenia się o siebie na różnych poziomach. Jednak LipoLife 3G może być pierwszym, ważnym krokiem, który zmotywuje Cię do zmian, doda wiary we własne siły i zapoczątkuje rozpoczęcie projektu, w którym to Ty będziesz najważniejszą osobą.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację w sprawie liposukcji laserowej we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Badanie zmian skórnych przez dermatologa oraz usuwanie tych, które budzą wątpliwości stanowi element profilaktyki zdrowotnej m.in. profilaktyki czerniaka.

Inne z tej kategorii

ŁUSZCZYCA

Przewlekła choroba skóry

HIRSUTYZM

Niwelowanie nadmiernego owłosienia

ZADBAJ O SKÓRĘ PO LECIE!

Powakacyjna regeneracja ciała

ESTHECHOC

Czekolada na zdrowie!

OKOLICA OKA

Jak o nią dbać?

LATEM POSTAW NA WITAMINĘ C!

Ochrona i pielęgnacja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl