Aktualności

LipoLife 3G – liposukcja laserowa

Innowacyjny sposób modelowania ciała

 

LIPOSUKCJA LASEROWA Z SYSTEMEM LIPOLIFE 3G WROCŁAW

 

 

LipoLife 3G spełni Twoje marzenia o idealnej figurze!

 

MOŻESZ POZBYĆ SIĘ NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ I PRZENIEŚĆ JĄ W INNE MIEJSCE !

 

WĄSKA TALIA

SMUKŁE UDA

PŁASKI BRZUCH

KSZTAŁTNE PIERSI

KRĄGŁE POŚLADKI

WYRAZISTE KOŚCI POLICZKOWE

 

Są na naszym ciele miejsca, które mimo stosowania diety i uprawiania sportu, nie chcą „współpracować” i w ten sposób zaburzają proporcje naszej sylwetki. Te tzw. miejscowe depozyty tłuszczowe znajdują się najczęściej po bokach bioder, pośladków, ud i środkowej części kolan u kobiet, u mężczyzn występują zazwyczaj w postaci tzw. oponki na brzuchu.

Liposukcja laserowa pozwala w skuteczny i bezpieczny sposób modelować ciało, dzięki czemu ciało zyskuje estetyczny wygląd a pacjent pewność siebie.

 

TECHNOLOGIA LIPOSUKCJI LASEROWEJ LipoLife 3G 

 

LipoLife 3G to innowacyjny system do liposukcji laserowej, pozwalający usunąć niechcianą tkankę tłuszczową, a dodatkowo – pobrać ją i przeszczepić w wybrany obszar ciała.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości laserowej – 1470 nm, komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu, a pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste i doskonale nadaje się do reimplantacji.

Cała procedura – odessania tkanki tłuszczowej i jej przeszczepu w inne miejsce – wykonywana jest podczas jednego zabiegu, a dzięki działaniu odpowiednią temperaturą, skóra poddawana jest jednoczesnemu ujędrnieniu i obkurczeniu w obszarze zabiegowym.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOSUKCJI LASEROWEJ

⇒ tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo (podbródek, kolana, „boczki”)

⇒ nadmiar tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała (brzuch, uda)

⇒ zaburzone proporcje sylwetki – nadmiar tkanki tłuszczowej w danym miejscu, brak w innym

 

DLACZEGO LipoLife 3G?

⇒ bezpieczna procedura – zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

⇒ minimalna bolesność zabiegu

⇒ skrócony czas zabiegu*

⇒ krótszy czas rekonwalescencji* – powrót do codziennych aktywności następnego dnia

* w porównaniu z metodą mechaniczną

⇒ możliwość pozbycia się tkanki tłuszczowej i uzupełnienia jej na innych obszarach ciała podczas jednego zabiegu

⇒ ujędrnienie skóry

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU LIPOSUKCJI LASEROWEJ

 

Pierwszym krokiem przygotowania do zabiegu LipoLife 3G jest konsultacja z lekarzem specjalistą wykonującym zabiegi. Przeprowadzi on wywiad lekarski i zleci odpowiednie badania – mi.n. morfologię, kreatyninę, czas krzepnięcia krwi. Kolejnym etapem jest zastosowanie się do jego zaleceń, które mogą dotyczyć zaleceń dietetycznych, ewentualnego odstawienia zażywanych leków i witamin oraz  postępowania w przeddzień i w dniu zabiegu, a także w okresie rekonwalescencji.

 

PROCEDURA ZABIEGU LIPOSUKCJI LASEROWEJ

 

Procedura polega na wykonaniu małego nacięcia, a następnie doprowadzeniu znieczulenia miejscowego (tumescencyjnego) na obszarze poddawanym zabiegowi. Po krótkim czasie od wykonania znieczulenia (ok. 20 minut), następuje procedura właściwa, polegająca na jednoczasowej liposukcji. Dzięki działaniu lasera uwalniane są komórki tłuszczowe, które są odprowadzane do sterylnego pojemnika i nadają się do dalszego wykorzystania w przeszczepie (lipotransfer).

 

ZALECENIA POZABIEGOWE

 

Bezpośrednio po zabiegu pacjent zostaje skierowany do sali pozabiegowej, gdzie pozostaje do chwili, gdy przestanie działać podane mu znieczulenie. Bezpośrednio po procedurze pacjent może odczuwać odrętwienie obszarów poddawanych zabiegowi, może się też pojawić delikatny obrzęk i niewielkie zasinienie – powinny one ustąpić po kilku dniach. Przez okres kilku tygodni należy nosić specjalną odzież uciskową. Wszystkie zalecenia po zabiegu, z uwzględnieniem indywidualnych wskazań, przedstawi lekarz prowadzący, określi on także harmonogram wizyt kontrolnych.

 

SPODZIEWANE EFEKTY LIPOSUKCJI LASEROWEJ

 

Pierwsze rezultaty związane z redukcją tkanki tłuszczowej z obszaru poddawanego zabiegowi będą widoczne i odczuwalne zaraz po zabiegu. Na finalny efekt należy poczekać jednak ok. 2 tygodnie, kiedy całkowicie zniknie obrzęk. Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń, chyba, że pacjent decyduje się na pogłębienie efektów. Jeśli lekarz prowadzący wyrazi zgodę, można przeprowadzić zabieg uzupełniający.

W przypadku przeszczepu tkanki tłuszczowej, spodziewane efekty uzależnione są od obszaru uzupełnianego. Efekt jest widoczny natychmiast, na naturalne osadzenie tkanki na nowym obszarze potrzebny jest czas ok. 2 tygodni.

 

LIPOSUKCJA LASEROWA LIPO LIFE 3G –  EFEKTY ZABIEGÓW

 

 


 

Liposukcja laserowa LipoLife 3G Cena

 

Cena liposukcji laserowej ustalana jest przez lekarza podczas wizyty kwalifikacyjnej. Ostateczny koszt terapii zależy od obszaru zabiegowego oraz rozległości procedury.

 

Poniżej orientacyjne ceny:

 

brzuch – 5000-8000 zł
boki brzucha – 5000-6000 zł
brzuch+boki – 8000-10000 zł
ramiona – 4000-5000 zł
podbródek – 2500-3500 zł
linia żuchwy – 3000-3500 zł
podbródek + linia żuchwy – 4000-5000 zł
bryczesy – 4000-5000 zł
uda – 6000-7000 zł
ginekomastia –  5000-7000 zł

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg liposukcji laserowej we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powiększanie ust wpływa także na ich odpowiednie nawilżenie. Najistotniejsze to zachowanie proporcji w stosunku do całej twarzy.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl