powrót do oferty

Nowoczesna Ginekologia

Likwidacja skutków menopauzy

Zmniejszenie wiotkości pochwy

Menopauza jest nowym rozdziałem kobiecości. Nie bój się jej. Współczesna ginekologia zadba o to, by ominęły Cię jej przykre konsekwencje.

W okresie menopauzy, w związku ze spadkiem poziomu estrogenów, narządy intymne kobiety ulegają procesowi starzenia. Mniej więcej połowa kobiet po menopauzie  cierpi na:

 • suchość pochwy
 • ból podczas stosunku płciowego,
 • podrażnienia objawiające się swędzeniem i pieczeniem.

W czasie menopauzy zmniejsza się liczba i aktywność gruczołów śluzowych, problemem staje się suchość pochwy. Błona śluzowa staje się mniej elastyczna, słabo nawilżona, bledsza. Zanika charakterystyczne pofałdowanie śluzówki pochwy, zmniejsza się także  jej grubość. Wzrasta podatność na zakażenia i mikrourazy.  Pojawiają się nawracające zapalenia cewki  moczowej i pęcherza moczowego. Wielu kobietom zespół rozluźnienia pochwy (VRS) znacznie utrudnia kontakty intymne. Częstym problemem jest także wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Likwidacja objawów menopauzy – Laser Mona Lisa Touch

Laser Mona Lisa Touch – służy do regeneracji i odmładzania okolic intymnych kobiet.  Kontrolowana energia lasera „ogrzewa” tkanki obszaru wejścia oraz kanału pochwy. W efekcie  dochodzi do zwiększenia ilości kolagenu w tkance, błona śluzowa staje się bardziej napięta i elastyczna. Proces ten powoduje zmniejszenie wiotkości, obkurczenie i poprawę nawilżenia pochwy. Laser stymuluje odnowę błony śluzowej oraz likwiduje problem wysiłkowego nietrzymaniem moczu bez interwencji chirurgicznej. 

Wykonywanie profilaktycznych zabiegów laserem Mona Lisa Touch może uchronić przed inwazyjnymi operacjami w przyszłości.

Przebieg zabiegu – Mona Lisa Touch

Laser jest wyposażony w specjalną głowicę ze skanerem, którą ginekolog wprowadza do wnętrza pochwy. Laser działa bezpośrednio na jej ścianki, stymulując powstanie nowych młodych komórek i  gruczołów, co wpływa na gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy.

Efekty zabiegów

 • odbudowa błony śluzowej
 • lepsze nawilżenie pochwy
 • zmniejszenie i poprawa elastyczności pochwy
 • redukcja wysiłkowego nietrzymania moczu

Zabieg  jest bezbolesny, nie  wymaga okresu rekonwalescencji.  Do życia seksualnego można wrócić po około tygodniu.

Likwidacja skutków menopauzy – Vaginal Narrower – innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Nici liftingujące Vaginal Narrower pozwalają  na odmładzanie i lifting okolic intymnych, a także zmniejszenia wejścia do pochwy.

Metoda odmładzania okolic krocza zalecana jest przede wszystkim kobietom w wieku 40-60 lat, a także wszystkim kobietom z problemem zmniejszenia napięcia mięśni krocza i tkanek.

Przebieg zabiegu – Vaginal Narrower

Zabieg polega na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza.  Dzięki haczykom, nici się zagnieżdżają, poprawiają napięcie tkanek podskórnych.

Efekty zabiegu

 • natychmiastowa poprawa estetyki i funkcjonowania pochwy
 • zmniejszenie wejścia do pochwy
 • odnowa komórkowa
 • ujędrnienie tkanek

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultację.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Można skutecznie walczyć z wiotkością skóry po ciąży lub znacznej utracie wagi. Sprawdzają się tu terapie wykorzystujące skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków – HIFU, np. Ultraformer III, Utims A3.

Inne z tej kategorii

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Rehabilitacja po porodzie

Rewitalizacja okolic intymnych

Labioplastyka – rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Poprawa estetyki narządów intymnych – plastyka warg sromowych

Nietrzymanie moczu

Obkurczanie pochwy

Ginekologia funkcjonalna

Zaburzenia funkcjonalne

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl