Zabiegi

Usuwanie rozstępów

Zdrowy wygląd skóry

Usuwanie rozstępów Wrocław

 

Marzysz o bikini, ale nie chcesz pokazywać na plaży swoich rozstępów? Istnieją skuteczne i bezpieczne metody pozbycia się ich!

Rozstępy pojawiają się  wraz ze znacznym wzrostem masy ciała, ciążą lub zmianami hormonalnymi.  Nagły wzrost wagi, czy zwiększenie masy mięśni powodują, że skóra ulega rozciągnięciu i następuje zaburzenie jej struktury. Tak tworzą się rozstępy.

Usuwanie rozstępów stanowi wyzwanie terapeutyczne. Nasi specjaliści zaproponują najlepszą dla Ciebie terapię, która gwarantuje uzyskanie optymalnych efektów w najkrótszym czasie. Stosujemy autorskie terapie wynikające z wieloletnich doświadczeń. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Proponujemy:

na zdjęciu brzuch pacjentki przed zabiegiem

Usuwanie rozstępów – przed zabiegiem

na zdjęciu brzuch pacjentki pop zabiegu

Usuwanie rozstępów – po zabiegu

Usuwanie rozstępów

usuwanie-rozstepow-wroclaw-kaniowscy-dermapuls

usuwanie-rozstepow-wroclaw-3-kaniowscy-dermapuls

usuwanie-rozstepow-wroclaw-2-kaniowscy-dermapuls

Usuwanie rozstępów – Lampa, Łóżko LED

Przełomową metodą w likwidacji rozstępów jest zabieg wykonywany przy pomocy lampy LED. Na czym polega jej nowatorstwo? Zabieg jest nieinwazyjny, komfortowy dla pacjenta i niezwykle skuteczny.  Lampę LED zalecamy nie tylko przy świeżo powstałych, ale również zabliźnionych rozstępach. Terapię warto łączyć z laseroterapią – naświetlenia stosujemy wtedy po zabiegu laserowym.

 Usuwanie rozstępów – Laser Discovery Pico

NOWOŚĆ! Zastosowana w laserze innowacyjna technologia pikosekundowa (wraz z zastosowaniem końcówki frakcyjnej) umożliwia uzyskiwanie spektakularnych efektów leczniczych przy maksymalnym skróceniu okresu rekonwalescencji i zminimalizowaniu działań niepożądanych.

Usuwanie rozstępów – laser Mosaic

Metoda jest wyjątkowa, ponieważ łączy minimalną inwazyjność z wysoką skutecznością. Regeneruje skórę oraz intensywnie stymuluje syntezę nowego kolagenu. Laser powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia powierzchni skóry właściwej, nie uszkadzając przy tym naskórka.  Naświetlane fragmenty ulegają niezwykle szybkiej regeneracji. Dochodzi do zwiększenia elastyczności skóry i redukcji/usuwania rozstępów.

Usuwanie rozstępów – laser CO2

Laser Co2 pozwala na powierzchniowe wygładzenie zniszczonej skóry i wywołanie procesu tworzenia nowego kolagenu. Powoduje, że skóra obkurcza się, uzyskuje młodszy, świeższy wygląd, poprawia się jej faktura, następuje wyraźna redukcja rozstępów.

Usuwanie rozstępów –  karboksyterapia

Karboksyterapia polega na terapeutycznym zastosowaniu dwutlenku węgla. Zabieg polega na podskórnym lub śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Po wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę  poprawie ulega mikokrążenie, tkanki zostają dotlenione i odżywione, następuje regeneracja skóry i redukcja rozstępów.

Usuwanie rozstępów – mezoterapia

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu pod skórę odpowiednich substancji leczniczych. Zabieg powoduje regenerację, odmłodzenie skóry i redukcję rozstępów.

 

Laserowe usuwanie rozstępów

Ostrzykiwanie rozstępów – jako jeden z elementów terapii łączonej usuwania rozstępów

 Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie usuwania rozstępów we Wrocławiu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg Regeneris (osocze bogatopłytkowe) leczy i regeneruje nie tylko skórę. Doskonale sprawdza się w leczeniu wypadania włosów.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

TEOSYAL® RHA

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

BRUKSIZM

Terapia toksyną botulinową

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl