Zabiegi

Usuwanie przebarwień

Jednolity kolor skóry

Usuwanie przebarwień Wrocław

Marzysz o gładkiej, lśniącej, pozbawionej plam i przebarwień skórze? To nie jest takie trudne jak Ci się wydaje. Zaproponujemy terapię, dzięki której ciemne plamy odejdą w zapomnienie.

Zaburzenia fizjologicznych procesów regulujących przemianami barwnikowymi w naszej skórze, mogą prowadzić do powstania przebarwień. Bardzo często przyczyna dolegliwości powstaje pod wpływem interakcji dwóch lub więcej czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Czynnikami sprzyjającymi powstawaniu przebarwień są m.in.: promieniowanie, hormony, zmiany zapalne skóry, niedoczynność nadnerczy, nadczynność tarczycy, niedobory witaminowe, choroby wątroby, starzenie się organizmu, działanie substancji fototoksycznych lub fotoalergizujących znajdujących się w lekach i kosmetykach.

 

Przebarwienia, czyli widoczne gołym okiem plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry, mogą przybierać kolor od jasnobrunatnego, przez wszystkie odcienie brązu, aż do szarego. Z uwagi na częstą lokalizację na skórze odsłoniętej (twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni) przebarwienia stanowią problem estetyczny, jak również psychologiczny.

Likwidacja przebarwień oznacza przywrócenie naturalnego koloru skórze poprzez usunięcie występujących na niej plam.

 

Trądzik, poparzenia i urazy skóry po ustąpieniu mogą również zostawiać ślady w postaci przebarwień.

Melasma (ostuda) jest innym powszechnie występującym wśród dorosłych kobiet przebarwieniem skóry.

Usuwanie przebarwień może być wykonane przy pomocy takich metod jak:

  • laseroterapia – laserowa likwidacja przebarwień

– Laser Cutera doskonale sprawdza się w usuwaniu przebarwień i plam posłonecznych na twarzy, dekolcie. Świetnie sobie radzi także z usuwaniem przebarwień i starczych plam z dłoni.

– Laser CO2 również sprawdzi się w zabiegach usuwania przebarwień. Skuteczna laserowa likwidacja przebarwień możliwa jest także przy użyciu rewolucyjnej technologii Golden Touch Smartxide.

– NOWOŚĆ laser Discovery Pico – innowacyjna technologia pikosekundowa

Sposób leczenia jest dobierany przez lekarza indywidualnie dla każdego pacjenta.

 Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg we Wrocławiu.

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie likwidacji przebarwień.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jeżeli są na Twoim ciele miejsca, które nie poddają się ćwiczeniom i diecie a nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo zaburza proporcje Twojej sylwetki, zabieg liposukcji laserowej we Wrocławiu, rozwiąże ten problem!

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl