powrót do bazy wiedzy

Baza wiedzy

LED i Mezoterapia

Walka z łysieniem

„Włosy są naszą naturalną ozdobą i jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych. Powinny być zadbane i zdrowe niezależnie od tego, jakiej są długości i koloru.”

dr n. med. Ewa Kaniowska

 

Niestety gęstość włosów nie zawsze zależy od tego, w jaki sposób o nie dbamy. Dobrze jest jednak wiedzieć o problemie jak najwięcej, by zapobiegać potencjalnej utracie włosów i ustrzec się przed błędami, które mogą ją spowodować.

Okazuje się, że łysienie jest problemem dość powszechnym i dotyczy zarówno kobiet,jak i mężczyzn. Błędem jest myślenie, że rozpoczyna się dopiero po trzydziestce. Osłabienie struktury włosa, stanu skóry głowy a w rezultacie łysienie, może być uwarunkowane genetycznie, chorobami skóry owłosionej głowy lub spowodowane mechanicznymi uszkodzeniami, jak również niewłaściwym sposobem czesania czy upięcia. Co więcej, im wcześniej rozpoznamy problem, tym szybciej możemy rozpocząć profilaktykę i leczenie.

Stworzyliśmy dla Państwa specjalny program leczniczy, który dzięki dostępowi do najnowszej technologii pozwoli nam skuteczniej walczyć z problemem wypadania i przerzedzania włosów. Już od dawna wiadomo, że techniki łączone przynoszą najlepsze efekty terapeutyczne. Dlatego też zapraszamy na zabiegi:

 Naświetlania skóry owłosionej głowy lampą LED – światło czerwone LED przenika w skórę nawet do głębokości 8 mm, dzięki czemu dostarczona do komórek energia powoduje polepszenie procesów biochemicznych w skórze. Dodatkowo kombinacja żółtego i czerwonego światła zwiększa spectrum działania lampy. Efektem jest zwiększenie metabolizmu komórkowego, zmniejszenie ilości szkodliwych wolnych rodników a co za tym idzie poprawa ukrwienia skóry owłosionej głowy i pobudzenie komórek do regeneracji.

 Mezoterapia – jest to metoda lecznicza polegająca na mikroiniekcjach, poprzez które wprowadzamy śródskórnie odpowiednie koktajle odżywcze wspomagające porost włosów. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Już same nakłucia pobudzają skórę głowy i cebulki włosów, a mikroelementy zawarte w preparatach, dobierane indywidualnie dla pacjenta, wzmagają efekty terapii.

Dzięki odpowiednio dobranym technikom – osiągnięcie do tej pory niemożliwego, staje się możliwe.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Nietrzymanie moczu można już wyleczyć dzięki bezbolesnemu zabiegowi z zakresu ginekologii estetycznejMona Lisa Touch.

Inne z tej kategorii

ŁUSZCZYCA

Przewlekła choroba skóry

HIRSUTYZM

Niwelowanie nadmiernego owłosienia

ZADBAJ O SKÓRĘ PO LECIE!

Powakacyjna regeneracja ciała

ESTHECHOC

Czekolada na zdrowie!

OKOLICA OKA

Jak o nią dbać?

LATEM POSTAW NA WITAMINĘ C!

Ochrona i pielęgnacja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl