powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Na pomoc skórze

Trądzik różowaty, pęknięte naczynka krwionośne

Trądzik różowaty czy pęknięte naczynka krwionośne to częsty problem, który potrafi być bardzo dokuczliwy. 

W Klinice Kaniowscy proponujemy leczenie wszelkiego rodzaju zmian naczyniowych przy pomocy lasera Cutera.

Laser Cutera

Terapia najnowocześniejszym na rynku laserem Cutera zapewnia  komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. Urządzenie dostosuje się  do indywidualnych potrzeb pacjenta, dzięki czemu możliwe jest  leczenie wszystkich zmian naczyniowych i przebarwień skóry od powierzchownych uszkodzeń naczyń  po głębokie blizny.

 

Zamykanie naczynek to zabieg likwidujący problemy związane z  rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi – m. in pajączki, a także leczeniem i likwidacją rumienia, który może się okazać pierwszym objawem trądziku różowatego.

 

Teleangiektazje to wszystkie naczynia leżące bezpośrednio pod skórą i przez nią prześwitujące. W zależności od unaczynienia  przyjmują barwę czerwonawą ( unaczynienia tętnicze) lub sinoniebieskawą (unaczynienie żylne).

 

Efekt po jednym zabiegu

Trądzik różowaty – na skórze pojawiają się: zaczerwienienie, pajączki,  krostki. Pierwszą oznaką problemu może być często pojawiający się rumień, zaczerwienienie (wywołane np. zmianą temperatury, wzruszeniem lub zdenerwowaniem), które po pewnym czasie stale utrzymuje się na skórze. Etiologia nie jest do końca znana, na pewno na powstanie choroby mają wpływ: zaburzenia hormonalne, zaburzenia naczyniowo-ruchowe, geny.  Trądziki różowaty pojawia się częściej u osób o jasnej karnacji i skórze naczynkowej.

 

    trądzik różowaty                                          trądzik różowaty

 

Lekarz specjalista określi z czego wynika Twój problem.

Rumień twarzy

Rumień twarzy w kształcie motyla jest często objawem poważnej choroby tkanki łącznej – tocznia rumieniowatego, której zmiany mogą sięgnąć nawet narządów wewnętrznych. Jednym z objawów choroby jest silna nadwrażliwość na światło.Nie należy wówczas wykonywać zabiegów laserowych. Dlatego tak ważne jest by diagnostykę wykonał specjalista dermatolog.

Uszkodzone naczynka, tzw. pajączki

Coraz więcej kobiet i mężczyzn skarży się także na pajączki na nogach lub twarzy. Mogą wyglądać jak drobne linie, „drzewka”, „pajączki”, w kolorze czerwonym lub fioletowo – niebieskim. Najczęściej umiejscowione są na policzkach, skrzydełkach nosa, nogach.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg we Wrocławiu! Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie popękanych naczynek!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Diagnostyka dermatologiczna i usuwanie znamion jest działaniem z zakresu profilaktyki czerniaka.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

SMART GRAFT – NOWOŚĆ!

Innowacyjny przeszczep włosów

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl