powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Łysienie

Łysienie – nowoczesne metody leczenia

Leczenie łysienia Wrocław

 

Wypadanie włosów, łysienie to problem. Ale i wyzwanie! Trzeba szukać przyczyny łysienia, bo można z nim wygrać. Przeciwników możemy mieć wielu: często są to choroby skóry, ale i ogólnoustrojowe jak: choroby tarczycy oraz stres i uszkodzenia związane z działaniem preparatów chemicznych.  Duży wpływ mają czynniki genetyczne. W większości wypadków człowiek nie pozostaje bez szans – współczesna medycyna estetyczna ma coraz lepszą broń do walki z łysieniem.

 

Włosy są bardzo ważnym elementem kształtującym osobisty wizerunek. Ich nadmierne wypadanie, łysienie dla wielu osób stanowi poważny problem estetyczny, może być przyczyną kompleksów i zaniżonej samooceny.

Łysienie typu męskiego (tzw. łysienie androgenowe) charkteryzuje się wypadaniem włosów na skroniach i szczycie głowy.

Łysienie można skutecznie leczyć.

Im wcześniej rozpoznamy problem, tym szybciej możemy zareagować i rozpocząć proces leczenia łysienia. Mamy w tym starciu potężnych sojuszników, są to:

 

 

Bezbolesne leczenie? To możliwe!

W naszej Klinice posiadamy nowoczesny sprzęt do mezoterapii, który z powodzeniem wykorzystujemy do leczenia łysienia – Dermal WM – zapewnia bezbolesną i szybką terapię skóry głowy.

 

Problem łysienia androgenowego jest powszechny. Utrata włosów rozpoczyna się od kątów czołowych oraz szczytu głowy. Z czasem proces utraty włosów może dotyczyć całej okolicy czołowej i centralnej.

Obecnie możemy stymulować wzrost nowych mieszków stosując terapie skojarzone  z wykorzystaniem farmakoterapii oraz najnowszych metod leczenia.

Każda z tych metod ma swoje mocne punkty. Dobór leczenia do przyczyny łysienia to strategia, którą przygotują nasi lekarze.

 

Leczenie – efekty

 

  • Before-Osocze - włosy
    After-Osocze - włosy
    PrzedOsocze - włosyPo

karboksyterapia-2

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg leczenia łysienia we Wrocławiu!

 Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie leczenia łysienia.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powiększanie ust wpływa także na ich odpowiednie nawilżenie. Najistotniejsze to zachowanie proporcji w stosunku do całej twarzy.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

Usuwanie tatuażu Wrocław

Laser Discovery Pico

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl