powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Laser MOSAIC

Laserowe zagęszczanie skóry

Laser MOSAIC polecamy zwłaszcza młodym kobietom. Zagęszcza i kondycjonuje skórę, znacznie spowalnia procesy starzenia – to świetny sposób na zatrzymanie młodości!

 

Laser Mosaic – nieablacyjny laser frakcyjny  – zagęszczanie skóry

Służy do pobudzenia odnowy i  zagęszczania skóry. Wspomaga przywrócenie jej napięcia, likwidację zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych porów oraz poprawia prawidłowe utkanie i koloryt skóry. Rezultat – wyraźne odmłodzenie bez interwencji chirurgicznej.

Działanie lasera frakcyjnego Mosaic

Laser posiada małą końcówkę, która emituje w szybkim tempie dużą ilość maleńkich wiązek laserowych. W bezpieczny sposób penetruje powierzchnię skóry. W efekcie powstaje siatka mikroskopijnych otworów otoczonych zdrową skórą. Następuje przyśpieszony proces odbudowy. Nieuszkodzony naskórek okrywa powstałe wcześniej otwory, a w głębi rozpoczyna się proces regeneracji kolagenu i elastyny. Rezultat – odmłodzona i elastyczna skóra.

Wskazania

Zabiegi laserowego zagęszczania i kondycjonowania skóry mogą być wykonywane na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, brzuchu, ramionach, pośladkach i etc.

Zabieg skutecznie likwiduje:

objawy fotostarzenia skóry

uszkodzenia posłoneczne

zmarszczki i wiotkość skóry

niejednolity odcień skóry

blizny – pooperacyjne, potrądzikowe i urazowe

zmiany pigmentacyjne, przebarwienia

plamy starcze

powiększone pory i chropowatość skóry

blizny przerosłe i keloidy

rozstępy

 Przebieg zabiegu – laser Mosaic

W czasie zabiegu wykonujemy serię przejść głowicą, pacjent może wtedy odczuwać rodzaj mrowienia i ciepła. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i gorąca. Dlatego na koniec, przez 20 min., schładzamy ją zimnymi okładami.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, delikatny obrzęk i szorstkość. Skóra może się złuszczać przez 2 –  4 dni

 

Warto wykonać zabieg laserem Mosaic 2-3 razy w ciągu roku w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej.


 

TERAZ ZABIEGI W OFERCIE SPECJALNEJ! ZAPRASZAMY!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Zapisz się na konsultację i zabieg laserem frakcyjnym Mosaic we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jednym z największych odkryć w medycynie estetycznej ostatnich lat, jest stosowanie rozpuszczalnych nici liftingujących, bez dłuższego okresu rekonwalescencji i bez znieczulenia ogólnego.

Inne z tej kategorii

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

bezinwazyjny lifting

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

laser Cutera

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl