Aktualności

BLEFAROPLASTYKA LASEROWA

Zyskasz nowe spojrzenie!

Blefaroplastyka laserowa we Wrocławiu

 

Wraz z wiekiem maleje ilość kolagenu i elastyny w skórze, które to odpowiadają za jej elastyczność i sprężystość. W wyniku tego procesu skóra ulega ścieńczeniu, staje się wiotka, obserwujemy jej tzw. opadanie. Ten nadmiar skóry widoczny jest szczególnie w obrębie oka, zwłaszcza w okolicy górnych powiek.

Opadające powieki sprawiają, że okolica oka zaczyna tracić atrakcyjny wygląd, co przekłada się na wyraz całej twarzy – zaczyna ona sprawiać wrażenie smutnej, zmęczonej i starszej. Opadające powieki mogą oprócz problemów natury estetycznej, wpływać na jakość widzenia, zawężać jego pole.

 

Blefaroplastyka to zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru skóry w obrębie górnej powieki.

 

Zabieg blefaroplastyki, zwany inaczej plastyką powiek, można wykonać poprzez zabieg chirurgiczny (z użyciem skalpela) lub mniej inwazyjnie – przy pomocy specjalistycznego lasera (blefaroplastyka laserowa).

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU BLEFAROPLASTYKI

⇒ WIOTKOŚĆ SKÓRY POWIEK

⇒ TZW. „CIĘŻKOŚĆ” POWIEK

⇒ OPADAJĄCE POWIEKI

(czasem ograniczające pole widzenia)

 

Zabieg blefaroplastyki laserowej poprzedzony jest konsultacją z chirurgiem, podczas której następuje kwalifikacja do zabiegu, pacjent zostaje także poinformowany o przebiegu procedury, jak i przed- i pooperacyjnych zaleceniach.

Zabieg laserowej korekcji powiek wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 45 – 60 minut. Korekcja powieki górnej wykonywana jest poprzez nacięcie wzdłuż naturalnego załamania powieki. Po zabiegu możliwe jest pojawienie się obrzęku i zasinienia w obszarze zabiegowym, zmiany te ustępują zwykle w ciągu 2 do 4 tygodni.

 

Zabieg blefaroplastyki laserowej, w porównaniu z tradycyjną metodą chirurgiczną, charakteryzuje się znacznie krótszym czasem gojenia, znacznie krótszym okresem rekonwalescencji, mniejszym dyskomfortem.

 

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu blefaroplastyki laserowej: ciąża, okres karmienia piersią, aktywne infekcje, zaburzenia gojenia ran, ciężkie choroby ogólnoustrojowe

 

Inną metodą liftingu okolicy oka i uniesienia powiek jest zabieg Thermage – więcej o zabiegu – TU lub Plasma IQ – więcej o zabiegu – TU.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg blefaroplastyki laserowej we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg Endermologii może być również stosowany w przypadku blizn. Poprawia mikrokrążenie skóry i uelastycznia ją.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl