Aktualności

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

Laser Thunder MT już we Wrocławiu! Marzysz o aksamitnej skórze pozbawionej zbędnego owłosienia?
Wiosna to dobry czas, aby skorzystać z zabiegów epilacji i cieszyć się gładką skórą podczas wakacji! Chcesz to zrobić profesjonalnie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Teraz możesz osiągnąć upragniony efekt decydując się na zabieg najszybszym i najskuteczniejszym sprzętem do epilacji Thunder MT – bezpieczny, komfortowy, szybki laser, który dostosowuje się do Twoich potrzeb!

 

Spis treści:
Rewolucja w usuwaniu owłosienia
Zasada działania lasera
Wskazania
Przebieg epilacji
Efekty
Cennik
Przeciwwskazania

 

LASER THUNDER MT JUŻ WE WROCŁAWIU – REWOLUCJA W USUWANIU OWŁOSIENIA DOSTĘPNA W KANIOWSCY CLINIC!

 

Laser Thunder MT, dostępny już we Wrocławiu w Kaniowscy Clinic, to obecnie najszybszy i najmocniejszy na świecie laser do epilacji. To innowacyjne urządzanie, które wykorzystuje aż dwie długości falialeksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm) – dwie najbardziej skuteczne w epilacji fale laserowe!

Jest to nowy, złoty standard wśród zabiegów, ponieważ Mixed Technology pozwala na wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem lub stosowanie ich jedna po drugiej.

Połączenie dwóch długości fali sprawia ponadto, że wiązka światła dociera na odpowiedni poziom skóry. Laser aleksandrytowy cechuje się wyższym powinowactwem do melaniny, natomiast zastosowanie lasera neodymowo-yagowego wywołuje kontrolowane uszkodzenie naczyń odpowiadających za odżywianie włosa. W efekcie działania dwóch technologii laserowych zostają usunięte struktury odpowiadające za wzrost włosa.

 

ZASADA DZIAŁANIA ZABIEGU. NA CZYM POLEGA INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DOSTĘPNA WE WROCŁAWIU?

Thunder MT wyznacza nowy, najwyższy standard wśród technologii laserowej epilacji!
Zastosowanie dwóch długości fal – co wyróżnia ten laser na tle innych urządzeń – pozwala idealnie dostosować zabieg do fototypu i koloru włosów pacjenta, równocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność terapii. W trakcie jednego naświetlania niszczona jest zarówno łodyga, jak i cebulka włosa.

 

Najwyższą precyzję zabiegu zapewnia głowica Optimized™ oraz skaner OptiScan TH

Głowica Optimized

Jej kształt pozwala na bardziej równomierne naświetlenie obszaru zabiegowego, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo zabiegu.

 

Skaner OptiScan TH

Duża powierzchnia skanowania głowicy- 30 cm2, przyczynia się do szybszego i dokładniejszego pokrycia powierzchni zabiegowej. Głowica automatycznie i równomiernie aplikuje energię lasera, trzy różne tryby wypełniania optymalizują czas schładzania obszaru zabiegowego i odczucia związane z działaniem lasera. Zabieg przeprowadzany a dużych obszarach trwa bardzo krótko!

 

Dzięki zastosowaniu w laserze eliptycznego kształtu plamki, obszar poddawany zabiegowi zostaje precyzyjniej pokryty, a plamki w minimalnym stopniu nakładają się na siebie, minimalizując w ten sposób ryzyko poparzenia, z jednoczesnym zachowaniem stałej gęstości energii. Skórę chroni dodatkowo zintegrowany system chłodzenia Zimmer wpływając również na komfort zabiegu.

 

Przebieg, wskazania oraz cena zabiegu laserem THUNDER MT. Dowiedz się, jak wygląda epilacja w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

 

Dostępny we Wrocławiu laser Thunder MT umożliwia przeprowadzenie epilacji laserowej, która jest najchętniej wybieraną przez pacjentów metodą usuwania zbędnego owłosienia, co podyktowane jest jej trwałymi efektami. Zabiegi przeprowadza się na twarzy, jak i na obszarze ciała.
Sprzęt dostępny w Kaniowscy Clinic jest niezastąpiony w epilacji dużych obszarów, takich jak np. męskie plecy.

Przebieg zabiegu

 

W dniu poprzedzającym zabieg lub kilka godzin przed nim, należy zgolić obszar ciała mający zostać poddany terapii, zostawiając mały fragment skóry 1cm x 1 cm, aby pielęgniarka obejrzała włos (jego grubość, kolor), co pozwala dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się aplikować na skórę kremów czy balsamów natłuszczających.

 

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent wypełnia wywiad lekarski, mający na celu kwalifikację do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.
Zabieg nie wymaga znieczulenia. W porównaniu z innymi metodami depilacji/epilacji zabieg laserem Thunder jest stosunkowo mało bolesny i przeprowadza się go w zaledwie kilka lub kilkanaście minut w zależności od obszaru.

 

Promieniowanie lasera absorbowane jest przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa, wytwarzane jest przy tym ciepło, które niszczy struktury odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa. Energia termiczna jest dostarczana jest tak, aby dotrzeć do cebulki, nie uszkadzając skóry.
Po zakończeniu zabiegu skóra robi się stopniowo lekko czerwona, zauważyć można także lekką opuchliznę. Możliwe są również niewielkie stany zapalne (naturalna reakcja) – objawy te ustępują natomiast samoczynnie po kilku godzinach.

 

Częstotliwość depilacji laserowej jest uzależniona od rodzaju obszaru zabiegowego. Zabiegi wykonujemy co 4 tygodnie na twarzy, co 6 tygodni w obszarze rąk, pleców, brzucha i bikini oraz co 8 tygodni w okolicy nóg. Ten czas wystarczy, by kolejne partie włosów wchodzących w fazę wczesnego anagenu, były dla nowoczesnego lasera zauważalne, możliwe do wychwycenia i skutecznego usunięcia.

 

 

Efekty i opinie o zabiegu

 

Thunder MT daje możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych systemów laserowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa! Przynosi on maksymalne efekty po błyskawicznym zabiegu, zapewniając maksymalną satysfakcję oraz pozytywne opinie pacjentów!
Już po pierwszej sesji wszystkie włosy w danym obszarze wypadną (stopniowo się „wykruszając”). Po upływie kilku tygodni (w zależności od obszaru) zaczną rosnąć te, które w czasie zabiegu nie były w aktywnej fazie wzrostu, co oznacza, że sesję laserową należy powtórzyć. Potrzeba kilku zabiegów (4-6), aby uzyskać upragniony efekt gładkiej skóry. Ilość sesji laserowych zależy jednak cechą indywidualną dla każdego pacjenta i podyktowana jest fizjologią.

 

Cena zabiegu

Ceny depilacji laserowej Thunder MT uzależnione są od obszaru poddawanego zabiegowi.

Zalety lasera

-> MIXED TECHNOLOGY – POŁĄCZENIE DWÓCH DŁUGOŚCI FALI: ALEKSANDRYTOWEJ (755 NM)
ORAZ NEODYMOWO-YAGOWA (1064 NM)
-> ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA SKÓRY – SKIN CRYO
-> DWIE INNOWACYJNE GŁOWICE: OPTIMIZED ORAZ OPTISCAN TH
-> TECHNOLOGIA AUTOMOTION™ – ZWIĘKSZA SZYBKOŚĆ I PRECYZJE PRZEPROWADZANEGO ZABIEGU
-> IDEALNY DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW ORAZ SKÓRY

Przeciwwskazania do zabiegu

Świeża opalenizna
Ciąża
Przerwana ciągłość naskórka
Epilepsja
Leki, zioła fotouczulające
Terapia retinoidami ( witamina A )
Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
Łuszczyca, bielactwo
Cukrzyca
Bliznowce
Aktywne infekcje skórne
Rozrusznik serca
Świeże zabiegi chirurgiczne

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas ! Umów się na konsultację i zabieg usuwania owłosienia laserem najnowocześniejszym laserem do epilacji Thunder MT we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Preparat Profhilo zawiera najwyższe stężenie kwasu hialuronowego – 64 mg.

Inne z tej kategorii

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl