powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

Laser Cutera Excel V Wrocław – usuwanie popękanych naczynek, usuwanie żylaków

 

CUTERA EXCEL V – laser skuteczny, niezawodny i prawie bezbolesny.  Żaden żylak, teleangiektazje, pęknięte naczynko nie zatrzyma go w walce o nieskazitelną skórę.

 

Skóra naczyniowa jest trudna w pielęgnacji. Wiele różnorodnych czynników: czynniki genetyczne, cienka skóra, jasna karnacja, opalanie się, spożywanie gorących, pikantnych potraw, spożywanie alkoholu może pogorszyć jej stan.

Rumień twarzy, często lekceważony przez pacjentów, może być pierwszym objawem trądziku różowatego. Tymczasem nieleczony stopniowo przechodzi w coraz bardziej zaawansowane fazy. Efektem są zmiany występujące na twarzy, czasem na szyi, dekolcie.

Sama pielęgnacja domowa nie wystarczy, by uporać się z problemem.

Laser Cutera Excel V, służący leczeniu uszkodzonych naczyń krwionośnych jest najnowocześniejszym tego typu urządzeniem.  Cutera to wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjentów podczas zabiegu. System Cutera Excel V wykorzystuje unikalny laser o dwóch długościach fali i wysokiej mocy, który jest absorbowany przez uszkodzone naczynia krwionośne.

 

  • laser likwiduje uszkodzenia naczyń poprzez ich podgrzanie, przywraca także właściwy kolor skórze
  • daje możliwość dopasowania parametrów zabiegu do potrzeb wynikających ze stanu skóry danego pacjenta – oznacza to, że  można przy jego pomocy leczyć powierzchniowe zmiany naczyniowe na twarzy, ale i usuwać żylaki na nogach
  • nowoczesny system chłodzenia skóry podczas zabiegu zapewnia pacjentowi maksymalny komfort

Usuwanie naczyniaków

Laser Cutera doskonale radzi sobie z usuwaniem naczyniaków. Naczyniaki to nowotwory łagodne, które mają swoje źródło w układzie naczyń krwionośnych. Naczyniak występujący na skórze to rodzaj znamienia lub guzka, który najczęściej przyjmuje kolor sinoczerwony lub purpurowy.  Można je leczyć farmakologicznie, operacyjnie lub laserowo.

Jedną z najskuteczniejszych metod jest leczenie laserem Cutera. Zabieg jest skuteczny, nieinwazyjny i nie pozostawia blizn.

Usuwanie żylaków kończyn dolnych i pajączków na nogach

Usuwanie żylaków jest kolejnym zabiegiem wykonywanym z zastosowaniem lasera Cutera. Żylaki kończyn dolnych to problem występujący w Polsce powszechnie. Przyczynami sprzyjającymi rozwojowi tej choroby mogą być: stojący tryb pracy, uwarunkowania genetyczne. Badania wskazują także, że kobiety są bardziej narażone na występowanie żylaków niż mężczyźni.

Problemy związane z występowaniem żylaków to najczęściej odczuwane zmęczenie nóg, skurcze występujące zwykle w nocy, puchnięcie nóg i uczucie pieczenia. Zarówno żylaki jak i tzw. „pajączki”, czyli siateczki rozszerzonych naczynek krwionośnych tworzące na skórze siatkowate czerwone wzory, stanowią także problem estetyczny.

Laser Cutera sprawdza się w usuwaniu przebarwień i plam posłonecznych na twarzy, dekolcie. Świetnie sobie radzi także z usuwaniem przebarwień i starczych plam z dłoni.

 

Zrzut-ekranu-2015-11-03-o-15.36.38 (1)-popr

Wskazania

  • trądzik różowaty
  • telangiektazje
  • usuwanie żylaków kończyn dolnych
  • likwidacja tzw. „pajączków”
  • usuwanie naczyniaków płaskich
  • usuwanie naczyniaków starczych
  • usuwanie przebarwień, plam po słonecznych

 naczynka

Przebieg zabiegu

Przygotowanie pacjenta polega na oczyszczeniu skóry poddanej leczeniu i ewentualnym schłodzeniu jej. Pacjent otrzymuje okulary ochronne, lekarz nakłada żel i poprzez przykładanie lasera zamyka (usuwa) popękane naczynia krwionośne.

Zabieg trwa od 10 – 20 min. Efekty terapeutyczne tego zabiegu polegają na fotokoagulacji drobnych naczynek krwionośnych, które ulegają obkurczeniu i zarastają. Skóra wraca do swojego naturalnego wyglądu. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i rozgrzana, dlatego schładzamy ją zimnymi okładami. Objawy mogą utrzymywać się od kilku godzin do kilku dni.

 

Laserowe zamykanie popękanych naczynek na twarzy – laser Cutera Exel V

 

laserowe zamykanie popękanych naczynek – efekt po jednym zabiegu

 

Laserowe usuwanie naczyniaka

 

Po laseroterapii konieczne jest stosowanie kremów z filtrami słonecznymi. Należy unikać gorących kąpieli, korzystania z sauny, solarium, picia alkoholu, nadmiernego wysiłku fizycznego (czynniki te powodują rozszerzanie naczyń krwionośnych).

Po zabiegu może wystąpić  lekki brzęk, zaczerwienienie, wrażliwość na dotyk, częściowe przebarwienia skóry, drobne blizny, uczucie ciepła i pieczenia.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg usuwania popękanych naczynek, usuwania żylaków we Wrocławiu

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie zabiegów laserem Cutera Excel V.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Powiększanie ust wpływa także na ich odpowiednie nawilżenie. Najistotniejsze to zachowanie proporcji w stosunku do całej twarzy.

Inne z tej kategorii

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

bezinwazyjny lifting

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

Lampa LED

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn.

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl