powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Kwas hialuronowy Wrocław – wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy

Wykorzystaj możliwości kwasu hialuronowego: a jest ich wiele! Twój własny niestety z czasem zanika. Współczesne preparaty z kwasem hialuronowym doskonale potrafią go zastąpić. 

Najbardziej widoczną oznaką procesu starzenia się twarzy jest utrata objętości. Wynika ona z postępujących degradacyjnych zmian w budowie poszczególnych warstw skóry. Zmniejszająca się produkcja kwasu hialuronowego, lipidów, spadek poziomu elastyny, ilości kolagenu, jak i zanik tkanki tłuszczowej powodują utratę elastyczności skóry oraz grawitacyjne opadanie tkanek. Zjawiska te przyczyniają się do zmiany struktury i kształtu całej twarzy. Zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki,  skóra wiotczeje, a tkanki powoli opadają.

Aby przywrócić utraconą objętość, należy wykonać tzw. wolumetryczne odmłodzenie twarzy. Standardowy zabieg przeprowadzany jest z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Jędrność i sprężystość skóry wynika z odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, który odpowiada za utrzymanie w niej wody. Starzenie się skóry polega między innymi na utracie kwasu hialuronowego.

Współczesna medycyna zna sposób, by uzupełnić utratę objętości. Jest to zabieg skuteczny i bezpieczny. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w medycynie estetycznej od ponad 20 lat, wykonano już miliony zabiegów wypełniania zmarszczek i wciąż jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na przywrócenie młodości skórze.

Lekarz w zależności od problemu dobierze odpowiedni preparat. Jest ich wiele, różnią między innymi gęstością i usieciowaniem kwasu hialuronowego. Niektóre służą do rewitalizacji i kondycjonowania skóry, wypełnienia zmarszczek. Inne są przeznaczone do poważniejszych zadań: poprawy owalu twarzy, modelowania policzków, powiększania ust etc.

Zrzut ekranu 2015-10-27 o 11.46.00

Kwas hialuronowy nie tylko zwalcza najbardziej widoczne oznaki starzenia, wypełnia zmarszczki, przywraca utraconą objętość – ale także stymuluje produkcję kolagenu, a przez to poprawia jakość skóry.

W Klinice Kaniowscy stosujemy najwyżej jakości preparaty z kwasem hialuronowym renomowanych firm m.in Juvederm, Stylage, Neauvia, Emervel, Restylane.

 

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym

 

Efekty

 • wolumetria twarzy – poprawa owalu twarzy
 • wypełnianie zmarszczek
 • redukcja bruzd nosowo-wargowych
 • powiększanie, modelowanie i nawilżenie ust
 • likwidacja tzw. „chomików”
 • wypełnienie „doliny łez”
 • odbudowa kości policzkowych
 • korekcja kształtu nosa
 • odmłodzenie okolicy oczu
 • wypełnienie „zmarszczek palacza”
 • wypełnienie „linii marionetki”
 • korekcja brody
 • podniesienie opadających kącików ust
 • poprawa linii żuchwy

Zrzut ekranu 2015-11-03 o 15.45.41

Najważniejszym efektem  uzupełnienia objętości twarzy jest odmłodzony wygląd. Ponieważ to właśnie bruzdy, utrata objętości policzków, cienie pod oczami, opadnięte kąciki ust etc. sprawiają, że twarz wygląda smutno i staro.

 

Masz pytania – zadzwoń lub zapisz się na zabieg wypełniania zmarszczek!

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie kwasu hialuronowego – wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Preparatem Desirial można wykonać korektę blizn poporodowych.

Inne z tej kategorii

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

bezinwazyjny lifting

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

laser Cutera

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

Lampa LED

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn.

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl