powrót do "o nas"

Lekarze

Dr Krzysztof Kotulski

Specjalista chirurg

dr Krzysztof Kotulski

Lekarz, specjalista chirurgii ogólnej. Szkolenie specjalizacyjne odbył w II Klinice i Katedrze Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu pod nadzorem obecnego Kierownika tejże Klinki Prof. Wojciecha Kielana, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym St. Michael’s Hospital w Dun Laoghaire, Irlandia oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym St.Vincent University Hospital w Dublinie, Irlandia. Tytuł specjalisty uzyskał w 2015 roku.

 

Dr Krzysztof Kotulski od marca 2015 pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej USK Borowska 213 we Wrocławiu.

 

Od 2009 związany z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Kaniowscy Dermapuls. Wykonuje tu zabiegi z zakresu modelowania ciała z użyciem nowoczesnej technologii LipoLife 3G, służącej m.in. liposukcji oraz uzupełnianiu ubytków tkanek i rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii. Dr Kotulski przeprowadza także zabiegi laserowej blefaroplastyki (lifting powiek górnych), ponadto specjalizuje się w laseroterapii, dermatochirurgii oraz skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych.

 

Prywatnie razem z żoną wychowuje dwóch synów Oliwiera i Wiktora. Interesuje się tenisem, motoryzacją, polityką i zwiedzaniem świata.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jeżeli są na Twoim ciele miejsca, które nie poddają się ćwiczeniom i diecie a nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo zaburza proporcje Twojej sylwetki, zabieg liposukcji laserowej we Wrocławiu, rozwiąże ten problem!

Inne z tej kategorii

Dr Michał Musioł

Specjalista dermatolog

Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Dr n. med. Leszek Wojciechowski

Specjalista chirurg onkolog

dermatolog Wrocław

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, założycielka Derma Puls – Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej.

Dr Michał Kaniowski

Specjalista dermatolog

Dr Justyna Jakimiuk

Lekarz, specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, diagnostyk, dietetyk, kinezjolog

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl