powrót do "o nas"

Zespół

Katarzyna Basta-Szczupak

Dyplomowana pielęgniarka

 

Jestem absolwentką wydziału Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Zanim rozpoczęłam pracę w DermaPuls pracowałam w Dolnośląskim Centrum Onkologii na oddziale chirurgicznym. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem. Każdego witam uśmiechem i życzliwością,  najważniejszy jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jeżeli są na Twoim ciele miejsca, które nie poddają się ćwiczeniom i diecie a nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo zaburza proporcje Twojej sylwetki, zabieg liposukcji laserowej we Wrocławiu, rozwiąże ten problem!

Inni nasi specjaliści

Katarzyna Chruścicka

Dyplomowana pielęgniarka

Magdalena Siekierska-Jadczyk

Kierownik operacyjny

Katarzyna Gierczyk

Kosmetolog

Agnieszka Pisarczuk

Kierownik ds. administracji

Justyna Lewicka

Rejestracja

Katarzyna Bembenek

Rejestracja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl