Aktualności

INFUZJA TLENOWA – zabieg doskonały przed „ważnym wyjściem”!

Transdermalna pielęgnacja skóry!

Infuzja tlenowa to nowoczesna, nieinwazyjna i skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry.

To ulubiony zabieg gwiazd!

 

Podczas zabiegu wykorzystuje się dwie technologie jednoczenie:

 

Pierwszym etapem jest rozbicie odpowiednio dobranego preparatu na nanocząsteczki i połączenie go z nanoplatyną , co sprawia, że cenne substancje szybko i łatwo przenikają do głębokich warstw skóry.

 

Nanoplatyna to ekskluzywny katalizator wspomagający odnowę skóry! Jest ona doskonałym antyoksydantem, zwalcza wolne rodniki, działa odmładzająco, skutecznie rozjaśnia przebarwienia i przywraca skórze świeży wygląd.

 

Kolejnym etapem jest wtłaczanie preparatu za pomocą tlenu pod ciśnieniem.  Penetracja substancji do głębokich warstw skóry w połączeniu z tlenem daj nam wiele korzyści.  Dzięki zabiegowi uzyskujemy lepiej nawilżoną, rozjaśnioną i dotlenioną skórę, likwidujemy jej suchość oraz drobne zmarszczki, a skóra wyraźnie poprawia swój wygląd.

 

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:

  • skóra niedotleniona, szara, zmęczona
  • skóra dojrzała z oznakami starzenia
  • skóra sucha, odwodniona
  • skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości
  • skóra skłonna do przebarwień
  • skóra wrażliwa z popękanymi naczynkami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym

 

W przypadku skóry młodej – działamy profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry. Zabieg wspomaga także terapię trądziku, z uwagi na działanie przeciwbakteryjne nanokoloidu platyny. W przypadku skóry dojrzałej – poprawiamy stan i kondycję skóry. W obu przypadkach uzyskujemy świeży i promienny wygląd.

 

Zabieg infuzji tlenowej w połączeniu z wprowadzaniem w skórę substancji odżywczych to doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”!

 

Zabieg na twarz

250 zł  OFERTA WAKACYJNA – >> 180 zł

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Zapisz się na zabieg infuzji tlenowej we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Cellular Matrix to połączenie w jednej próbówce osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego, które znakomicie poprawiają nawilżenie, elastyczność i koloryt skóry.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl