powrót do oferty

Medycyna Estetyczna

Golden Touch – Smartxide2

Zwróć swojej skórze młodość

Laser Golden Touch™ Smartxide2 Wrocław

Golden Touch™ Smartxide to rewolucyjna  technologia odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości. A wszystko to dzieje się dzięki unikalnemu połączeniu terapii laserowej z falą radiową. Laser posiada bowiem parametry użytkowe dotychczas nigdy nie osiągane w zabiegach dermatologicznych – otwiera to nowe możliwości terapeutyczne. Nowoczesny system przyczynia się do kompleksowej odbudowy skóry. Zastosowane w laserze zjawisko fototermolizy ma swoje naukowe podstawy w badaniach profesora R. Roxa Andersona z Massachusetts General Hospital.

Laser CO2 uważany jest za najskuteczniejszą metodę walki ze zmarszczkami i starzeniem się skóry. Fale radiowe doskonale sprawdzają się w liftingowaniu i ujędrnianiu skóry. Połączenie tych dwóch świetnych technologii daje spektakularne efekty estetyczne.  Zabiegi Golden Touch Smartxide zapewniają kompletną odbudowę tkanki skórnej – poprawiają jej jędrność, elastyczność, koloryt, przywracają skórze blask i młody wygląd.

 

Zabieg laserem Golden Touch Smartxide w bezpieczny sposób poprawia strukturę skóry, eliminuje zmarszczki, przebarwienia, blizny, zmiany skórne.

Odmłodzenie dzięki terapii łączonej

Zabieg Golden Touch Smartxide wykorzystuje jednoczesne działanie dwóch technologii, dzięki czemu działa na skórę dużo bardziej kompleksowo, niż resurfacing wykonywany jedynie laserem. Innowacyjne połączenie lasera Co2 i fali radiowej  zapewnia skuteczne i bezpieczne oddziaływanie na różne warstwy skóry, a całościowy rezultat osiąga się poprzez: możliwość głębszego wnikania w skórę, zwiększoną stymulację fibroblastów w celu produkcji kolagenu, bardziej nasiloną przebudowę tkanki.

 

Technologia lasera Golden Touch Smartxide umożliwia dokładny wybór wszystkich parametrów działania, modulując leczenie zgodnie z cechami pacjenta oraz tkanek docelowych. Możliwa jest pełna kontrola czasu trwania, energii oraz wybór impulsu o odpowiednim kształcie do żądanego zastosowania leczniczego. Laser ponadto wyposażony jest w system, który zapobiega ciężkim krwawieniom skórnym i w konsekwencji skraca czas powrotu do zdrowia. Dostępny zakres trybów impulsów opracowanych jest z myślą o dostarczeniu największych korzyści przy najmniejszej inwazyjności i najlepszych wynikach leczenia.

 

 

Zastosowanie lasera Golden Touch Smartxide:

 • poprawia strukturę i jakości skóry
 • odmładzanie skóry
 • likwidacja zmarszczek, głębokich bruzd
 • likwidacja blizn np po cięciu cesarskim, czy trądzikowych
 • leczenie blizn poparzeniowych
 • usuwanie rozstępów
 • ujędrnianie wiotkiej skóry
 • usuwanie plam posłonecznych z szyi, dekoltu, dłoni etc.
 • usuwanie zmian skórnych (znamiona, kurzajki, zrogowacenia, kępki żółte)
 • odmładzanie okolic oczu
 • likwidacja rozszerzonych porów

Zabiegi laserowe Golden Touch Smartxide można wykonywać na całym ciele. Unikalna technologia Pulse Shape Design (PSD™) umożliwia bezpieczne zastosowanie zabiegów do wszystkich rodzajów skóry, także w najdelikatniejszych obszarach, skracając czas rekonwalescencji i potęgując efekty.

 

 

 

 • Before-Dekolt
  After-Dekolt
  PrzedDekoltPo

Jak wygląda zabieg laserem Golden Touch Smartxide?

W zależności od rodzaju zabiegu i obszaru, na którym wykonuje się zabieg, pacjent odczuwa delikatne ciepło, pieczenie, czasem niewielki ból. Selektywne i w pełni kontrolowane uszkodzenia tkanek poprzez działanie lasera, powoduje uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych, prowadzących do powstania nowego kolagenu i wygładzenia powierzchni skóry. Zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Następnego dnia pojawia się opuchlizna, która schodzi  po kilku dniach.

Przy mocniejszych zabiegach, ze względu na obrzęk, zaleca się, by pierwsze trzy dni spędzić w domu, pozwalając twarzy odpocząć. Nagrodą jest nowa, gładka i lśniąca skóra. Efekt zabiegu Golden Touch Smartxide pojawia się już po kilku dniach.

 

Usuwanie rozstępów laserem Golden Touch Smartxide2

Usuwanie bliznowców

Usuwanie blizn potrądzikowych

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg!

Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie zabiegów Golden Touch Smartxide we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Usuwanie rozległych naczyniaków stało się dużo prostsze i skuteczniejsze, dzięki najnowszemu laserowi Cutera Excel V.

Inne z tej kategorii

Kwas hialuronowy

Wolumetria – nadanie odpowiednich proporcji twarzy

Laser frakcyjny Co2

Trwała regeneracja skóry

bezinwazyjny lifting

Ulthera

Innowacyjna technologia. Świetny efekt bez okresu rekonwalescencji.

odmładzanie ciała

Thermage

Luksusowa technologia odmładzająca

laser Cutera

Laser Cutera 

Leczenie uszkodzonych naczyń krwionośnych

Lampa LED

Spektakularne odmładzanie. Przełom w leczeniu oparzeń i blizn.

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl