powrót do oferty

Nowoczesna Ginekologia

Ginekologia funkcjonalna

Zaburzenia funkcjonalne

Ginekologia estetyczna, czy raczej ginekologia funkcjonalna zajmuje się intymnymi problemami kobiet takimi jak: wysiłkowe nietrzymanie moczu, suchość pochwy, przerost warg sromowych, rozluźnienie i wiotkość tkanek pochwy etc. Współczesna medycyna  daje możliwość uporania się z nimi. 

Ciesz się swoją kobiecością w każdym wieku!

Ginekologia estetyczna pomaga współczesnym kobiety, które  chcą odczuwać pełnię życia seksualnego, zależy im na estetyce okolic intymnych, a poza tym chcą normalnie funkcjonować i cieszyć się w pełni urokami kobiecości. Nowoczesna ginekologia ma sposoby na to, aby zniknęły problemy z jakimi kobiety borykały się od lat. Przy pomocy najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch wykonujemy takie zabiegi jak: labioplastyka – plastyka warg sromowych, rewitalizacja pochwy (poprawa nawilżenia pochwy, laserowe obkurczanie pochwy) w tym rewitalizacja pochwy po porodzie, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Panuje przekonanie, że okres menopauzy to schyłek kobiecości. Dzisiaj kobiety w tym wieku są bardzo aktywne życiowo i zawodowo, chcą dobrze wyglądać i prowadzić też satysfakcjonujące życie seksualne.

Uważa się, że zmiany w kobiecym ciele to cena jaką płacimy za macierzyństwo. Pochwa po porodzie się rozluźnia i rozszerza, następuje obniżenie narządu rodnego i cewki moczowej. Z wiekiem występuje coraz większa skłonność do infekcji intymnych i wysiłkowego nietrzymania moczu. Obecnie ginekologia potrafi pomóc przy tych przykrych dolegliwościach.

Możesz funkcjonować bez dokuczliwych  następstw porodów, czy menopauzy dzięki ginekologii estetycznej

Nieinwazyjne zabiegi laserowe poprawiają napięcie i nawilżenie pochwy u kobiet, umożliwiają laserowe obkurczanie pochwy a waginalne nici liftingujące zmniejszają wejście do pochwy.

Laser MonaLisa Touch – najnowsze osiągnięcie ginekologii estetycznej

Zabieg MonaLisa Touch  to sposób na rewitalizację, lifting i laserowe obkurczanie pochwy. W rezultacie następuje:

  • odbudowa błony śluzowej
  • lepsze nawilżenie pochwy
  • zmniejszenie i poprawa elastyczności pochwy
  • redukcja wysiłkowego nietrzymania moczu

Wykonywanie profilaktycznych zabiegów laserem MonaLisa Touch może uchronić przed inwazyjnymi operacjami w przyszłości.

 

 

Vaginal Narrower – innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ w ginekologii

Waginalne nici liftingujące to absolutna nowość. Jeden zabieg powoduje długotrwałą poprawę estetyki i funkcjonowania pochwy i warg sromowych.

Efekty:

•zmniejszenie wejścia do pochwy

•rewitalizacja pochwy i okolic krocza

•odnowa komórkowa

•ujędrnienie tkanek

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg we Wrocławiu

Umów się na wizytę lub konsultację z zakresu ginekologii estetycznej.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Laserowa korekta powiek – blefaroplastyka laserowa – jest alternatywą klasycznego zabiegu chirurgicznego z użyciem skalpela. Dzięki użyciu lasera, znacznie skrócony zostaje okres rekonwalescencji i czas gojenia. Blizna jest znacznie mniejsza i niemal niewidoczna, ukryta w załamaniu powieki.

Inne z tej kategorii

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

Vaginal Narrower

Innowacyjne nici liftingujące – NOWOŚĆ

Likwidacja skutków menopauzy

Zmniejszenie wiotkości pochwy

Rehabilitacja po porodzie

Rewitalizacja okolic intymnych

Labioplastyka – rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Poprawa estetyki narządów intymnych – plastyka warg sromowych

Nietrzymanie moczu

Obkurczanie pochwy

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl