Zabiegi

Endermologia

Modelowanie ciała i redukcja cellulitu

Endermologia – modelowanie ciała Wrocław

Endermologia – drenaż limfatyczny, jest jednym z ulubionych zabiegów naszych pacjentek. Przynosi wiele korzyści organizmowi i jest przyjemny. Odchudza, modeluje ciało i relaksuje jednocześnie.

Ta metoda modelowania ciała istnieje od lat i jest przez cały czas doskonalona. Poprawia elastyczność skóry, ujędrnia ją, pozwala pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i obrzęków, leczy cellulit i relaksuje.

Endermologia ma wiele zastosowań i różne programy do wyboru m.in.:

 • estetyczny – zabiegi modelujące, wyszczuplające, ujędrniające ciało oraz redukujące cellulit
 • sportowy – przygotowanie do wysiłku mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł
 • terapeutyczny – drenaż limfatyczny, regeneracja po wysiłku fizycznym, wspomaganie leczenia uszkodzeń mięśni, więzadeł, ścięgien

Zabieg Endermologii wykonujemy  przy pomocy najlepszego, najbardziej zaawansowanego technologicznie na rynku sprzętu – Cellu M6 Endermolab®.

Obok zabiegów modelujących na ciało Lipomassage™ urządzeniem tym wykonywać można zabiegi Endermolift™ na twarz, szyję, dekolt i biust

Podczas jednego zabiegu można pracować nad redukcją cellulitu, zmniejszeniem objętości tkanki tłuszczowej, modelowaniem ciała i ujędrnieniem skóry.

flash-endermolab

Co mówią badania?

Badania kliniczne potwierdzają, że jest to jeden z najlepszych sposobów redukcji cellulitu i modelowania ciała. Zabiegi wywierają wpływ nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, lecz także w obrębie tkanki podskórnej. Zwiększają lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70%, a produkcję kolagenu o 240%.

Wskazania

 • wzmocnienie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry)
 • redukcja zatrzymania wody dzięki uaktywnieniu układu limfatycznego i żylnego
 • detoksykacja i usuwanie zbędnych produktów metabolizmu
 • leczenie obrzęków
 • odnowa skóry po operacjach
 • leczenie zwłóknień tkanki długotrwałym unieruchomieniu
 • leczenie niewydolności żylnej
 • leczenia bólu mięśniowego i powstałego z powodu występowania cellulitu
 • odnowa tkanki po operacjach plastycznych (np. liposukcji)
 • uwalnianie nagromadzonego w mięśniach napięcia

Zabiegi na ciało, jak i inne obszary wykonywane są w serii. Zwykle zalecamy 10 – 20 zabiegów, dwa razy w tygodniu, w celu uzyskania najlepszych efektów.

Podczas kuracji na ciało radzimy stosować zdrową dietę, wykonywać regularne ćwiczenia fizyczne i wypijać ok. 2,5 l wody dziennie.

 

Efekty zabiegu

Korzyści – Lipomassage:

 • kształtowanie i modelowanie ciała (efekt wyszczuplenia)
 • likwidacja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania)
 • ujędrnienie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających)
 • pobudzenie krążenia

Korzyści – Endermolift:

 • korekcja owalu twarzy
 • korekcja konturu oczu
 • ujędrnienie wybranego obszaru ciała (twarz, szyja, dekolt, biust)

 

„Zabiegi Endermologie® wykonujemy w naszym gabinecie od kilkunastu lat. Ten czas pozwolił nam na zdobycie ogromnego doświadczenia i zgromadzenie własnej dokumentacji (zdjęcia, przebieg leczenia), potwierdzającej spektakularne rezultaty lecznicze. Obecnie, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji sprzętu, możemy skutecznie i w krótszym czasie wysmuklić sylwetkę, poprawić jakość skóry i kondycję mięśni.

O skuteczności tej metody przekonałam się na własnym ciele. Mimo znajomości badań klinicznych,  nie przypuszczałam,  w jak dużym stopniu zabiegi wpływają na pobudzanie fibroblastów, zagęszczenie i ujędrnienie skóry tak trudnych okolic jak ramiona, przedramiona, obszar nad kolanami. Mimo upływu czasu moja skóra nadal pozostaje w świetnej kondycji. Polecam serdecznie tę formę drenażu limfatycznego, gdyż sprawdza się ona doskonale w każdym przypadku i w każdym wieku”.

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg!

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie endermologii.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

W leczeniu trądziku bardzo ważne jest także odpowiednia dieta. Podczas konsultacji dermatolog poinformuje Cię, które produkty powinieneś wyeliminować z codziennego menu.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl