Aktualności

ELLANSÉ™ HANDS – REWITALIZACJA I ODMŁADZANIE DŁONI

Kolagenowa regeneracja dłoni.

odmładzanie dłoni

Dłonie, podobnie jak twarz czy szyja, zdradzają nasz wiek. Często zdarza się, że na dłoniach proces starzenia widać nawet wcześniej, ze względu na fizjologiczne uwarunkowania – mniejszą ilość tkanki podskórnej, która z upływem czasu zanika. Skóra staje się mniej elastyczna, sucha, pojawiają się na niej zmarszczki. Dłonie stają się nadmiernie szczupłe, spod skóry przebijają żyły.

 

Ellansé™ to obecnie najbardziej rewolucyjna gama wypełniaczy działających jednocześnie regenerująco na wzrost kolagenu i wspomagających biorewitalizację skóry. Wśród linii produktów znajduje się także produkt specjalny – dedykowany odmładzaniu dłoni Ellansé™Hands.

 

Przebieg zabiegu:
Preparat wstrzykiwany jest równomiernie na całej powierzchni grzbietów dłoni za pomocą specjalnej elastycznej kaniuli. Kaniula wprowadzona jest w skórę w jednym punkcie (nie ma konieczności wykonywania licznych wkłuć), preparat rozprowadzany jest tzw. metodą wachlarzową i trafia w miejsca, gdzie wymagane jest nadbudowanie utraconej tkanki podskórnej.

 

Dla kogo?
Zabieg z użyciem Ellansé™Hands zalecany jest osobom, których skóra dłoni uległa zwiotczeniu, a brak tkanki podskórnej spowodował prześwitywanie ścięgien i naczyń żylnych.

 

Efekt zabiegu:
Skóra dłoni staje się napięta, jędrna, odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

  • odmładzanie dłoni przed
  • odmładzanie dłoni po
  • odmładzanie dłoni przed
  • odmładzanie dłoni po
  • odmładzanie dłoni przed
  • odmładzanie dłoni po

 

Odmładzanie dłoni z Ellansé™Hands! Zapraszamy!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg z użyciem Desirial w znacznym stopniu przywraca komfort intymny kobiety.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl