powrót do "o nas"

Lekarze

Dr n. med. Leszek Wojciechowski

Specjalista chirurg onkolog

W 1983 roku ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu im. Piastów Śląskich – wydział lekarski. W 1986 r. zakończył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a w 1993 r. specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

W 2005 r. uzyskał tytuł dra nauk medycznych obroną rozprawy doktorskiej pt.”Badanie immunologiczne czerniaka złośliwego skóry w aspekcie potencjalnego zagrożenia przerzutami do węzłów chłonnych”.

Od 1983 r. do czerwca 2016 r. pracował na oddziale onkologicznym w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym przy pl. Hirszfelda we Wrocławiu, gdzie pełnił funkcję z-cy ordynatora Chirurgii I. Od 2010 r. współpracuje także z EMC Euromedicare we Wrocławiu.

W latach 1990 – tych dr Leszek Wojciechowski przebywał na 2 – letnim kontrakcie w Ibn Sina Hospital w Sirt w Libii, na oddziale chirurgicznym.

Od 2006 roku związany z Centrum Dermapuls we Wrocławiu.

Dr n. med. Leszek Wojciechowski specjalizuje się w chirurgii onkologicznej, dermatochirurgii – badaniu i usuwaniu zmian skórnych oraz w zabiegach modelowania ciała z użyciem nowoczesnej technologii LipoLife 3 G, służącej m.in. uzupełnianiu ubytków tkanek i rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Nithya to terapia kolagenowa służąca regeneracji i odbudowie skóry.

Inne z tej kategorii

Dr Michał Musioł

Specjalista dermatolog

Dr Krzysztof Kotulski

Specjalista chirurg

Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta

dermatolog Wrocław

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, założycielka Derma Puls – Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej.

Dr Michał Kaniowski

Specjalista dermatolog

Dr Justyna Jakimiuk

Lekarz, specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, diagnostyk, dietetyk, kinezjolog

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl