powrót do "o nas"

Lekarze

Dr Michał Musioł

Specjalista dermatolog

Michał Musioł – specjalista dermatolog-wenerolog

Dr Michał Musioł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010-2015 pracował na stanowisku  młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne. W 2016 roku złożył państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie- dermatologia i wenerologia z oceną bardzo dobrą.  Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy.

 

Dr Michał Musioł jest członkiem  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Doktor Musioł bierze czynny udział w licznych konferencjach, kongresach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

 

Praktykuje w Centrum Kaniowscy Dermapuls, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i dermatologii estetycznej. Specjalizuje się leczeniu skóry owłosionej głowy, w tym w leczeniu łysienia z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Regenera Activa.

 

Zainteresowania dra Musioła to podróże i sport.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg Mona Lisa Touch skutecznie leczy problem nietrzymania moczu jak również ma na celu laserowe obkurczenie pochwy, rozluźnionej na przykład w wyniku porodu naturalnego.

Inne z tej kategorii

Dr Krzysztof Kotulski

Specjalista chirurg

Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Dr n. med. Leszek Wojciechowski

Specjalista chirurg onkolog

dermatolog Wrocław

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, założycielka Derma Puls – Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej.

Dr Michał Kaniowski

Specjalista dermatolog

Dr Justyna Jakimiuk

Lekarz, specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, diagnostyk, dietetyk, kinezjolog

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl